Príhovor Štefana Harabina k slovenskému národu

Tagged With: , , , Add Comment

To, kde práve stojíme, je najdôležitejším rázcestím novodobých dejín. Týmito voľbami nerozhodujete len o prezidentovi, ale aj o osude Slovenska a jeho schopnosti byť svojprávnou republikou v srdci Európy, kde vládne panstvo práva a spravodlivosti.
Tridsať rokov našu identitu valcoval systém politických strán, a tie sa o občanov zaujímali vždy len vo frázach na bilbordoch kampaní.
Tieto strany dopustili obrovské pľundrovanie nášho hospodárstva, našej zeme, ale aj v školách pľundrovanie myslí našich detí.
Vštepujú im zvrátené ideológie, rozvracajúce rodinu ako základný stavebný kameň našej identity, nivočia ich povedomie o velikánoch slovenského národa.
Koordinovaný boj liberálnych médií s koordinovanými útokmi zahraničím financovaného tretieho sektora podkopáva našu suverenitu, a takto porazených nás chce odovzdať do rúk nadnárodnej centralizovanej moci.
Táto moc prostredníctvom nadnárodných korporácií a vojensko-priemyselného komplexu nás núti byť rukojemníkmi vo vojne proti ľudskosti.
Táto moc nás núti skláňať sa pred centrálnou silou, ktorá z nás robí druhoradých občanov, presne tak ako druhoradých spotrebiteľov druhoradých potravín.
Táto moc sa infiltrovala do všetkých štruktúr našej spoločnosti, ktorú je ochotná obetovať, hoci aj na barikádach občianskej vojny.
S týmto všetkým je koniec. Garantujem vám, že zruším všetky medzinárodné zmluvy, ktoré boli učinené pod nátlakom, a ktoré Slovensko ťahajú ku dnu.
Vyčistím Augiášov chliev od podlahy na všetkých úrovniach administratívy, pretože viem, ako maximálne efektívne využiť kompetencie prezidenta republiky.
Vytvorím úspešný príbeh  nových strategickych partnerstiev a medzinárodného obchodu vrátane Ruska aj Číny.
Spravím všetko preto, aby som deti našej zeme, otcov rodín našej vlasti prinavrátil domov, na Slovensko, odkiaľ museli odísť za prácou do všetkých kútov sveta. Tu sú doma a tu im patrí naša podpora a priazeň.
Iste, priznávam, nie som dokonalý ale – hoď kameňom, kto si bez viny.
Môžem však s vami všetkými, s tými čo ma budú voliť aj tými, čo sú teraz proti mne, sľúbiť na svoje meno a česť, že po nástupe do úradu uzavrieme Novú zmluvu.
Zmluvu, v ktorej budem prezidentom všetkých, a kde bude mať v referende priestor práve váš hlas a vaše rozhodnutia.
Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis