Príprava na populačné preformátovanie Slovenska?

Ilustračný obrázok: Shutterstock

“Záujemcovia venujúci sa oblasti integrácie cudzincov na Slovensku si mohli vo štvrtok vypočuť prednášky expertov, ale aj migrantov na konferencii Fórum o integrácii. Hlavná téma tohto ročníka je Mestá a cudzinci. Pre verejnosť je pripravená večerná diskusia s cudzincami žijúcimi na Slovensku,” informovala agentúra TASR. Celú správu o podujatí si môžete prečítať tu: http://www.teraz.sk/regiony/odbornici-v-bratislave-debatuju-o-zac/423457-clanok.html.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Hustá sieť agentúr a aktivistov, ktorá sa v Európe živí pretláčaním islamizácie, nenecháva nič na náhode a nemieni strácať čas. V pevnom presvedčení, že výsledok volieb 29.2.2020 otvorí pre moslimské prisťahovalectvo na Slovensko dvere dokorán, rozbiehajú prípravy na jeho vítanie na plné obrátky. V minulom roku počet cudzincov s právom pobytu na Slovensku prekročil 120 tisíc, z toho viac ako polovica bola z krajín mimo EU, najviac z Ukrajiny – asi pätina z celkového počtu. Brusel je však nespokojný s nedostatočným počtom moslimov, osobitne z Afriky. Doterajšia štruktúra cudzincov na Slovensku nezaručuje efektívny proces preformátovania štátu na požadované parametre po vzore Švédska, Veľkej Británie, Nemecka, či Francúzska a dostatočne rýchle zavedenie novej väčšiny na báze prisťahovalcov.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply