PROTEKTORÁT #TÁTOKRAJINA

· Čas čítania: 2 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

Žijeme epochu, v ktorej establishmenty a progresívni aktivisti – insitní novopolitici, odsudzujú a pohŕdajú odhaleniami, aké nemajú v histórii obdoby. Assange, Manning či Snowden sú štvanou zverou. Z Bieleho domu sa stala svätyňa požehnávajúca násiliu, prevratom alebo prevzatiu moci – ako uviedol svoje ambície na pravú mieru neprijatý komunistický adept a podvodmi ako brečtanom obrastený Kiska. Čosi ako slovenský Pinochet, popri ktorom najprv v tichosti vyrástli liberálne kádre, aby legalizovali svoje odhodlanie zmárniť všetko, na čom sa s partnermi z americkej ambasády jednoznačne dohodli. Škrípajúca a tradične spomalená protiváha tých, ktorí by mohli mať vplyv na rovnováhou síl v celom multilaterálnom priestore sveta, akosi z byrokratickej nepružnosti nie je akcieschopná v delikátnych otázkach protiopatrení, čo je Achillovou pätou našej epochy. V tejto chvíli sme vydaní napospas transatlantickej mediálnej mašinérii, grantovým projektom s takmer neobmedzeným prísunom finančnej podpory, ktorá bude stačiť na preformátovanie doposiaľ predstieraného partnerstva do reálnej pozície (po)slušných vazalov omieľajúcich update normalizačných blúznení o demokratizácii, perestrojkách alebo neuchopiteľný a rozprávkový korpus postavenia sa proti zlu a mantry o slušnej vlasti menom Táto krajina. Je desivé, že žijeme v republike, kde si takmer štvrtina jej občanov na poslednú chvíľu zvolila barónku z falošnej bájky o skládke. Je desivé, aké ďalekosiahle sú plány protektora, okupantov a domácich škodných kolaborantov. Je desivé, ako nekonečne ich stimulujú grantové štruktúry, fondy, nadácie a inštitúty.

Autor: Tibor Eliot Rostas

[plsc_button url=“http://bit.ly/kupit-online-zemavek-jul-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK JÚL 2019[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár