Reakcia Štefana Harabina na klamstvá

Tagged With: , , , Add Comment

 Vážení priaznivci,
ako verejne známa osoba a dlhoročný sudca som si už zvykol na najrôznejšie špinavé praktiky skorumpovaných novinárov, ktorí o mne píšu výmysly a doslova klamstvá na požiadanie svojich pánov. Intenzita týchto útokov na moju osobu a moju rodinu sa v poslednej dobe zvyšuje úmerne s blížiacim sa termínom volieb. Je jasné, že tieto útoky sú vyvolané strachom určitých kruhov, prameniac z poznania, že ako kandidát na prezidenta mám veľmi reálnu šancu zvíťaziť.
V tomto ohľade je za posledné obdobie najaktívnejší portál Aktuality.sk a jeden redaktor zmieneného portálu, istý pán Turček, ktorého priezvisko, ale aj fašistické praktiky mediálneho lynčovania pripomínajú ukrajinského fašistu Turčynova.
Pán Turček vyprodukoval v priebehu pár dní dva očierňujúce a samozrejme lživé články. Oba sa týkali majetkového priznania, v jednom prípade môjho a v druhom prípade majetkového priznania môjho syna.
Keďže k článku o mojom majetkovom priznaní som sa už vyjadril, dovoľte mi krátko sa vyjadriť aj k dnešnému článku, kde pán Turček zmieňuje pochybnosti o majetkovom priznaní môjho syna.
Naozaj pôjde o veľmi krátku reakciu, pretože na podklade verejne známeho faktu, že do pozície sudcu môjho syna vymenoval prezident Kiska, musí byť jasné, že akékoľvek pochybnosti týkajúce sa majetkového priznania môjho syna sú vylúčené.
Nie je žiadnym tajomstvom, že vzťahy medzi mnou a pánom Kiskom sú na bode mrazu. Ako čestný človek si predsa nebudem kaziť reputáciu zbližovaním sa s daňovým kriminálnikom, pozemkovým mafiánom a volebným podvodníkom, ktorý zbohatol na úkor bezbranných obyčajných ľudí. Vrámci zmienených chladných vzťahov medzi mnou a pánom Kiskom je preto nemysliteľné, aby pán Kiska nepodnikol všetky kroky, na ktoré má zo zákona nárok, aby v zmysle platného právneho poriadku nemusel vymenovať môjho syna do sudcovského stavu. Som presvedčený, že pán Kiska tak aj urobil a využil všetky svoje možnosti, do ktorých spadá kompletnné preverenie kandidáta, nevynímajúc bezpečnostnú previerku NBÚ, informácie z finančnej správy či preverenie Slovenskou informačnou službou a keďže sa žiadne nezrovnalosti neobjavili, pán prezident bol nútený môjho syna vymenovať. Nemal totiž inú možnosť.
Chcel by som preto požiadať pána redaktora Turčeka a všetkých ostatných, ktorí by mali akékoľvek výhrady, aby v tejto veci kontaktovali pána prezidenta, keďže práve on bol ten, kto vymenoval môjho syna do stavu sudcovského.
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis