Realita dystopickej nočnej mory zo začiatku 21. storočia

Vitajte v realite dystopickej nočnej mory zo začiatku 21. storočia, kde Orwellov rok 1984 už nie je fikciou, a ak počujete hlasy, môže to byť vláda, ktorá vám tieto myšlienky zasadí do hlavy. Ak si myslíte, že vás vaše spotrebiče odpočúvajú, možno máte pravdu. Pravda je zrada a skutočnosť je fikcia. Sloboda je sebecká a fašizmus je láskavosť. Nasadzujú sa zabijackí roboti a realizuje sa teória “Malthusian depopulation.”

Evolúcia starej dobrej eugeniky nazývaná transhumanizmus sa predáva ako pokrok ľudskej rasy a globálni technokrati otvorene plánujú použiť umelú inteligenciu na rozhodnutie, ktoré odvetvia eliminovať v snahe zastaviť ekonomický rast.

Infraštruktúra pre inteligentné mestá, sofistikované väznice budúcnosti, už existujú alebo sa využívajú. Sila a nátlak smrtiacich vpichov génovej terapie pokračuje napriek obrovským dôkazom o spôsobovaní škody. Je nepredstaviteľné, že na mnohých miestach sveta môžu zostať rúška, blokády, lockdowny a očkovacie pasy. Nebuďte prekvapení, ak je klasický film Casablanca zakázaný, pretože kritizuje fašizmus zdôrazňovaním represívnej vládnej politiky žiadania o váš očkovací pas, mám na mysli „Vaše doklady, prosím“.

Nedávne správy v San Franciscu o rozhodnutí použiť roboty zabijakov na zacielenie amerických občanov podozrivých zo zločinov by mali otvoriť oči aj tým, ktorí sa stále pozerajú iným smerom. Toto je, samozrejme, len začiatok.

Čínska spoločnosť propaguje „nový druh“ robotov s umelou inteligenciou poháňaných 5G, aby robili všetko od podávania kávy až po čerpanie plynu. Tieto roboty však môžu byť skôr prototypom v štýle „Terminátora“ ako automatizovaným strážcom domu „Jetsons“. Plánovaná budúcnosť môže zahŕňať týchto robotov v štýle terminátora na účely presadzovania práva, alebo jasnejšie povedané, útlak.

Akoby táto absurdita nestačila, podľa Amana Jabbiho budú sofistikované väznice nazývané inteligentné mestá zahŕňať pouličné osvetlenie, ktoré môže zabíjať, úplné sledovanie a prinútenie ľudí vstúpiť do Metaverse v rámci nového systému digitálneho otroctva. Vidiecka a predmestská Amerika bude zlikvidovaná, keď budú ľudia nahnaní do týchto inteligentných miest. Podľa Jabbiho je veľká časť infraštruktúry vybudovaná v mnohých oblastiach Spojených štátov vrátane Floridy a Gruzínska.

V Saudskej Arábii sa stavia prototyp mesta novej generácie s názvom Neom. Podľa Josepha Bradleyho, technologického a digitálneho generálneho riaditeľa spoločnosti Neom, „NEOM nie je o budovaní inteligentného mesta, ale o vybudovaní prvého kognitívneho mesta, v ktorom sú technológie svetovej úrovne poháňané údajmi a inteligenciou, aby mohli bezproblémovo interagovať s obyvateľstvom.“

Foto: Children's Health Defense
Foto: Children’s Health Defense

Akokoľvek je to desivé, už len zo spomínaného premysleného plánu navrhnutého Svetovým ekonomickým fórom (WEF) použiť umelú inteligenciu na rozhodovanie o tom, ktoré odvetvia zlikvidovať, aby sa zastavil ekonomický rast, by vám mal prebehnúť mráz po chrbte. Je to tak, WEF v skutočnosti navrhuje, že ekonomický rast je zlý a že ekonomický rast by sa mal zmenšiť.

Ide samozrejme o záchranu planéty pred prírodným javom zvaným klimatické zmeny. Tento psychotický, myslím vznešený cieľ, je zastaviť vyčerpávanie prírodných zdrojov.

Ak vás zaujíma, ako dlho bude trvať, kým samozvaní páni vesmíru určia, či sú potrební všetci zbytoční ľudia, nemusíte čakať. Existuje niekoľko zaujímavých náhod, ktoré sa objavili na celom svete od zavedenia injekcií génovej terapie Covid. Úmrtnosť z rôznych príčin stúpa, zatiaľ čo pôrodnosť klesá. Objavujú sa dôkazy, že tieto “strely” môžu byť biologickou aj technologickou zbraňou. Koniec koncov, tie polosyntetické krvné zrazeniny sú normálne. Žiadny strach, nič sa nedeje…

Veľkňazi poznania a pravdy v našej spoločnosti rozhodli, že pre naše vlastné dobro nám nie je dovolené poznať obsah injekcií Covid. Tí istí veľkňazi nás tiež chránili pred poznaním algoritmu v našich počítačových hlasovacích zariadeniach. Našťastie sa vláda, médiá a veľké technológie spojili, aby nás chránili pred slobodou prejavu a aktívne cenzurovali informácie o nebezpečných injekciách Covid a sfalšovaných voľbách.

V súčasnosti sa spúšťajú pilotné programy centralizovanej digitálnej bankovej meny. CDBC má potenciál vytvoriť úplný otrocký systém, kde vaše peniaze nie sú vaše, ale namiesto toho ide skôr o príspevok založený na schválenom správaní, pretože algoritmus môže byť spojený s vaším skóre ESG. Prístup k bežným životným aktivitám môže byť nakoniec viazaný na váš prejav a politické názory. Alebo si možno budete môcť kúpiť jedlo, keď dostanete posilňovač génovej terapie.

Eugenika sa vyvinula do transhumanizmu, kde sa naši miliardárski marxisti snažia žiť večne, zatiaľ čo experimentujú na ľudskej rase. Spojenie malthusiánskych kultistov na kontrolu populácie a kultistov na zmenu klímy viedlo k tejto priepastnej veci nazývanej Veľký reset. Veľký reset je „revolúcia“ vedená miliardárskymi technokratmi. Veľký reset je neobmedzený boj proti ľudskej rase.

Vidím niekoľko scenárov, kam to môže dospieť. Väčšina nie je taká dobrá. Môžeme vidieť totálnu kontrolu a objavenie sa väzenskej planéty, všetko by to mohlo vybuchnúť a civilizácia sa zrúti, alebo by sme mohli vidieť vstup do nového temného veku. Globalisti by však mohli aj zlyhať a my uvidíme vznik slobodnej planéty. Alebo by mohlo dôjsť k splynutiu dvoch extrémov. Nič nie je isté. Aj keď by som tvrdil, že jediný spôsob, ako sa môžu objaviť možné dobré výsledky, je aktívny odpor na všetkých úrovniach.

Všetci máme na výber. Môžeme sa schovať a kľačať na kolenách, alebo môžeme vstúpiť do arény a pracovať na zastavení globálnej genocídy, zachovaní ľudskej rasy a nepolapiteľnej, no zároveň krásnej veci zvanej sloboda.

Je to úžasný čas byť nažive. Musíme zabiť draka alebo zomrieť pri pokuse.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Dr. Joseph Sansone: The Early 21st Century Dystopian Nightmare Reality, Global Research, 7 December 2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply