Riaditeľ výskumu spoločnosti Pfizer bol zachytený na videu, kde odhaľuje plány na zmutovanie vírusu COVID-19 za účelom zisku

Foto: Video Youtube


V šokujúcom videu, ktoré zverejnil Project Veritas, je možné počuť riaditeľa výskumu a vývoja, strategických operácií spoločnosti Pfizer, Jordona Trishtona Walkera, ako diskutuje o možnosti farmaceutickej spoločnosti zmutovať vírus COVID-19, aby preventívne vyvinuli nové vakcíny.

Project Veritas založil James O’Keefe v roku 2011 ako neziskovú žurnalistickú spoločnosť, aby pokračoval v tajnej spravodajskej práci. Projekt Veritas dnes vyšetruje a odhaľuje korupciu, nečestnosť, nečestné obchodovanie, plytvanie, podvody a iné nekalé praktiky vo verejných aj súkromných inštitúciách s cieľom dosiahnuť etickejšiu a transparentnejšiu spoločnosť. Novinári projektu Veritas pracujú v utajení sami alebo s idealistickými insidermi a prostredníctvom nich prinášajú americkému ľudu skorumpované súkromné ​​pravdy skryté za múrmi ich inštitúcií,informujú na svojej stránke.

Foto: Twitter

Jordon Trishton Walker z Pfizeru vo videu uvádza, že spoločnosť „skúma“ myšlienku zmutovania vírusu, ale uznáva riziko spojené s takýmto úsilím a hovorí, že „nikto nechce mať farmaceutickú spoločnosť, ktorá mutuje falošné vírusy“. Spomína tiež použitie opíc v experimentálnom procese, keď hovorí, že „vložíme vírus do opíc a postupne spôsobujeme, že sa navzájom infikujú, a zbierame od nich sériové vzorky“.

Walker ďalej zdôrazňuje obojstranne výhodný vzťah medzi veľkými farmaceutickými spoločnosťami a vládnymi úradníkmi, ako sú napríklad úrady Food and Drug Administration (FDA). Naznačuje, že tento vzťah nie je v najlepšom záujme Američanov, pričom uvádza: „Vo farmaceutickom priemysle všetci ľudia, ktorí hodnotia naše lieky – nakoniec väčšina z nich príde pracovať pre farmaceutické spoločnosti.”

Tieto vyhlásenia vyvolávajú vážne obavy z etických dôsledkov farmaceutických spoločností, ktoré potenciálne mutujú vírusy za účelom zisku, ako aj z možného konfliktu záujmov medzi vládnymi regulátormi a spoločnosťami, na ktoré majú dohliadať.

Video si môžete pozrieť na webovej stránke projektu Veritas .
Nakoľko táto osoba po prevalení daného videa skoro úplne zmizla zo všetkých sietí, viac o Dr. Walkerovi si môžete prečítať tu.

Jedna z vecí, ktoré [Pfizer] skúmame, je, prečo ho jednoducho nezmutujeme [COVID] sami, aby sme mohli vytvoriť – preventívne vyvinúť nové vakcíny, však?… Ak to však urobíme, existuje riziko, ako si viete predstaviť – nikto nechce mať farmaceutickú spoločnosť, ktorá mutuje falošné vírusy,“ povedal Dr. Walker tajnému novinárovi projektu Veritas počas večere. Myslel si, že hovoril s ďalším bývalým zamestnancom spoločnosti Pfizer. Takže sa cítil bezpečne. Najmä keď máte NDA, myslíte si, že ostatní zamestnanci sú v bezpečí a môžu sa s nimi rozprávať.

…robíme tieto vybrané štrukturálne mutácie, aby sme zistili, či ich môžeme urobiť silnejšími…” “Prebieha o tom výskum. Neviem, ako to bude fungovať. Je lepšie, aby tam už neboli žiadne ohniská pre Ježiša Krista,“ hovorí Walker vo videu.

Lekár sa podelil o to, čo vedel o plánoch svojej spoločnosti na ďalšie vakcíny proti COVID, a požiadal novinára Veritas, aby bol o tom ticho.

Podľa toho, čo som počul, [vedci spoločnosti Pfizer] to optimalizujú [proces mutácie COVID], ale postupujú pomaly, pretože všetci sú veľmi opatrní – očividne to nechcú príliš urýchliť. Myslím, že sa to tiež snažia urobiť ako prieskumnú vec, pretože zjavne nechcete inzerovať, že prichádzate na budúce mutácie,“ povedal.

Lekár pripustil, že pôvodný vírus COVID bol pravdepodobne vytvorený vo virologickom inštitúte Wuhan.

Je tu riziko. Musíte byť veľmi kontrolovaní, aby ste sa uistili, že tento [COVID] vírus, ktorý zmutujete, nevytvorí niečo, čo sa jednoducho šíri všade, čo je podľa mňa spôsob, akým vírus začal vo Wu-chane, aby som bol úprimný,“ povedal Walker.„Nedáva zmysel, že sa tento vírus objavil z ničoho nič. Je to blbosť,“ povedal.

Walker navrhol, aby sa vedci z Pfizeru pokúšali vyvinúť nové kmene vírusu, takže keď sa v populáciách „objavia“ nové varianty, môžu sa ich profylakticky pokúsiť „chytiť“ vakcínou.

Časť toho, čo chcú [vedci spoločnosti Pfizer] urobiť, je do určitej miery pokúsiť sa prísť na to, ako existujú všetky tieto nové kmene a varianty, ktoré sa práve objavujú. Takže je to ako snažiť sa ich chytiť skôr, ako sa objavia, a môžeme vyvinúť vakcínu profylakticky, napríklad pre nové varianty,“ povedal. “Takže, to je dôvod, prečo to radi robia kontrolovane v laboratóriu, kde hovoria, že toto je nový epitop, a ak sa to neskôr dostane na verejnosť, vakcína už funguje.”

Ach môj bože.” To je perfektné,“ reagoval novinár Veritas. „Nie je to však najlepší obchodný model? Len ovládnuť prírodu skôr, ako sa to samo stane? Správne?”

Áno, ak to funguje,” odpovedal Walker. „Pretože niekedy sa objavia mutácie, na ktoré nie sme pripravení. Rovnako ako v prípade Delta a Omicron. A podobné veci. Kto vie?” pridal.

Doktor ďalej hovoril o víruse COVID, ktorý je zodpovedný za milióny úmrtí a zničenie ekonomík na celom svete, ako „dojnú kravu“ pre spoločnosť Pfizer.

V každom prípade to bude dojná krava,” povedal. „COVID bude pre nás v budúcnosti na chvíľu dojnou kravou. Ako očividne.

Novinár Veritas odpovedal: „No, myslím si, že celý výskum vírusov a jeho zmutovanie by bola dokonalá dojná krava.“

Walker súhlasil a povedal: “Áno, bolo by to perfektné.”

Foto: Twitter

 

Podľa informátorky fetálnych kmeňových buniek spoločnosti Pfizer Melissa Strickler McAtee sa  Walker rozprával s bývalým zamestnancom spoločnosti Pfizer, a preto sa cítil pohodlne hovoriť tak slobodne.

Hovoril s ďalším predchádzajúcim zamestnancom spoločnosti Pfizer. Takže sa cítil bezpečne. Zvlášť, keď máte NDA, o ktorých si myslíte, že ostatní zamestnanci môžu byť v bezpečí a môžu sa s nimi rozprávať,“ napísala McAtee na Twitteri.

Spoločnosť Pfizer údajne v reakcii na tento bombový príbeh zastavila komentáre na svojich sociálnych médiách, píše AMERICAN GREATNESS.

Novinár James O’Keefe povedal, že sa stretol s Walkerom po tom, čo video prasklo, a toto video zverejnil vo štvrtok. Pripájame Vám ho v článku nižšie.

V príspevku na svojom Substacku lekár, vedec a autor Dr. Robert Malone reagoval na bombové video Projektu Veritas, ktoré sa sústredilo na banalitu zla zobrazenú vo Walkerových poznámkach: 

Tu je drsná šelma v tele, krčiaca sa smerom k Betlehemu, aby sa narodila. Bez empatie. Žiadosti o jeho účel. Jeho tvár žiari radosťou, nevšíma si hlbokú ľudskú tragédiu, ktorú umožňuje, vyžíva sa v škodách spôsobených pavučine ľudskosti a štruktúre národa. Nevšímajúc si hrôzu stelesnenú v jej slovách, v samotnej štruktúre svojho jazyka. Posadnutý hlbokou vierou vo svoje vlastné práva. Vytekajúci závratný narcizmus. Oslava korupcie. Úplne bez múdrosti, introspekcie alebo sebauvedomenia si základnej zvrátenosti svojej duše.

Vysoký emisár nesmrteľnej korporácie, o ktorej súdy definovali, že má práva v minulosti obmedzené na ľudských občanov a ktorá sa chronicky živí ľudským utrpením. Korporácia, ktorá berie masívne pokuty za nelegálne aktivity len ako ďalšiu nepríjemnosť, obyčajný obchodný výdavok.

Pozrite sa hlboko do tváre tohto veľvyslanca z iného sveta, pozorne počúvajte tieto svety. Takto sme sa sem dostali. Toto je kultúra, ktorá nám dala túto globálnu ľudskú tragédiu.

Pozrite sa na banálnu tvár nekajúcneho zla.

Malone, vynálezca technológie mRNA, povedal Projectu Veritas, že riadená evolúcia je v podstate rovnaká ako zisk z funkcie a obe sú samozrejme veľmi nebezpečné.

Foto: Twitter

 

Bojovník proti vakcinácii Robert Kennedy Jr. na Twitteri:→

Úžasné správy od Jamesa O’Keefa, ktoré nám ukazujú, čo sme už vedeli: Pfizer je zbabelý vražedný morálne bankrotujúci zločinecký podnik, ktorý zajal a skorumpoval svojich regulátorov,” napísal Kennedy na Twitteri.

 

 

 

 

 

 

 

 

← Článok Daily Mail o príbehu projektu Veritas bol vo štvrtok ráno stiahnutý bez vysvetlenia.

 

 

 

 

Foto: Twitter

 

 

 

 

Senátor Ron Johnson (R-Wis.) vo štvrtok vyzval Kongres, aby „prešetril výrobcov vakcín a celý systém schvaľovania vakcín proti COVID“.→

 

KONTROLA FAKTU OD Toma Nortona pre Newsweek:

Zatiaľ čo James O’Keefe z Project Veritas tvrdí, že opýtaný pokračuje v rozprávaní o týchto experimentoch, ako keby prebiehali, vo filme nie je dostatok informácií na to, aby sme si boli istí, či hovorí o teoretických experimentoch alebo inom predbežnom výskume, alebo či tieto sa priamo týkajú alebo súvisia s COVID.

V čase písania tohto článku spoločnosť Pfizer ešte nekomentovala video projektu Veritas ani tvrdenia v ňom uvedené.

Preto v súčasnosti hodnotíme tvrdenia, že spoločnosť Pfizer mutuje COVID, ako neoverené.”

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
1.) Debra Heine: Pfizer Exec Caught on Video Discussing Company’s Interest in Mutating COVID Virus For Future Vaccines, AMERICAN GREATNESS, 25.01.2023
2.) RFHC: Pfizer Research Director Reveals Plans to Mutate COVID-19 Virus for Profit, RADIO FREE HUB CITY 26.01.2023
3.) projectveritas.com, Pfizer Executive: ‘Mutate’ COVID via ‘Directed Evolution’ for Company to Continue Profiting Off of Vaccines …
4.) Youtube/Project Veritas, Pfizer Director Assaults James O’Keefe & Veritas Staff; Destroys iPad Showing Undercover Recordings 26.01.2023
5.) Tom Norton, Kontrola faktu Newsweek, Fact Check: Does Project Veritas Video Show Pfizer Is Mutating COVID?, 27.01.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply