Riešenie korona-pandémie, alebo globálny experiment?

· Čas čítania: 5 min.
zdroj : Shutterstock

Bill Gates ohromil svet nápadom na globálne povinné očkovanie proti Covid-19, teda koronavírusu, ktorému sa pripisuje súčasná celosvetová pandémia. Ako upozornila Dr. Mikovitzová (známa biologička z USA), Gates nemá biologické vzdelanie a jeho motivácia na takúto celosvetovú kampaň je nejasná. Možno preto sa jej chytajú náboženskí fanatici, ako je náš minister zdravotníctva Krajči.

Ale možno sa nám vyjasní, keď si povieme základné fakty.

Očkovanie špecifickou vakcínou proti špecifickému vírusu je prevencia. Opakujem – prevencia! A načo vám je prevencia na niečo, čo už bolo?! Veď je to tisícročia tá istá a desiatky rokov vďaka vede objasnená zákonitosť. Každá takáto pandémia sa zjavuje na jar a trápi nás do prvých horúcich letných dní, kedy sama „vyhasne“. Nech robíme, čo robíme, výsledok je rovnaký. Nová vakcína sa nedá vytvoriť z neznámeho „agens“, ale z vírusu (jeho oslabenej verzie), ktorý tu už bol. A tým, že od jeho nástupu po „vyhasnutie“ prebehne niekoľko mesiacov, jeho útok medzičasom prekonajú milióny ľudí a stanú sa tak samozrejme voči nemu imúnni. Čiže, oni žiadnu vakcínu nepotrebujú! A na nič je aj tým, ktorí takejto pandémii podľahli nie priamo na útok samotného vírusu, ale tým, že oslabil a zaťažil ich imunitu, takže umierajú v drvivej väčšine na svoje už iné chronické zdravotné ťažkosti, či jednoducho starobu. Od toho vzniklo porekadlo „Marec, poberaj sa starec“. Veď vysoký počet obetí v Taliansku sa pripisuje práve prestarnutiu tamojšej populácie. A naopak, nízky počet infikovaných a obetí u nás, ale aj v okolitých krajinách strednej a východnej Európy sa pripisuje masívnemu preočkovaniu našej populácie na iné choroby (TBC, kiahne apod.).

Pritom poznáme povinné očkovanie, ak napríklad cestujeme do malarických oblastí, ale to je preto, že toto ochorenie na daných miestach stále hrozí. Naopak, pandémie vírusov napádajúcich dýchacie cesty sú sezónne. To znamená, že keď sa vyvinie vakcína na ten tohtoročný vírus, na budúci rok už je nám nanič, lebo príde nová mutácia. A ak by nám k tejto teórii chýbali tristné praktické fakty, stačí spomenúť, ako to dopadlo v prípade vtáčej chrípky. V roku 2005 hyperaktívna krajská hygienička zo Žiliny vydala starostom obcí pokyn na vyhľadávanie vhodných plôch pre masové hroby! Slovenská vláda vydala v roku 2006 až 213 miliónov korún (cca 7 miliónov eur) na prevenciu vtáčej chrípky, z toho 82 miliónov kusov rúšok na tvár. To bol kšeft! Ozaj, kde tie milióny rúšok zmizli, keď ich vláda tento rok nepoužila? Je to záhada. Ale možnou stopou by mohlo byť, že podľa Plus 7 dní sa nevlastný brat mafiánskeho kumpána Borisa Kollára, Ľudovít Goga, dobre nabalil na kšefte cez jeho rakúsku firmu na predaji „extrémne predražených respirátorov“. A, pozor, milióny rúšok vraj „objavil“ v opustenom sklade na Slovensku…

Profesor Krčméry pre „Rozhovory online“ v denníku SME pripomenul, ako sme vzorne na želanie iniciátorov globálnej paniky nakúpili tony vakcín proti prasačej chrípke zbytočne, lebo nik sa nakoniec nedal zaočkovať. Veď k nám tá prasačia chrípka nikdy ani nedorazila! Konkrétne, štát nakúpil vakcíny za milión eur. V auguste 2010 vyhlásila Svetová zdravotnícka organizácia koniec „pandémie“ prasačej chrípky a na Slovensku ostalo 900 tisíc nevyužitých vakcín. Ich protokolárna likvidácia nás všetkých vyšla na ďalších 17 tisíc eur. A niekto z toho mal skvelý biznis! A na rovnaký sa už tešia z budúceho masového očkovania á la Gates už aj naše firmy –

https://www.teraz.sk/slovensko/t-lysak-sr-musi-mat-dostatok-ihiel/457803-clanok.html.

Už vo februári tohto roku to výstižne zhrnul primár MUDr. Juraj Štofko pre denník Plus 1 deň: „V minulosti bola prasačia chrípka, vtáčia chrípka, epidémia SARS. My sme vybudovali za 100 miliónov korún ešte za ministra Rudolfa Zajaca jednotku na Kramároch, ktorá dodnes nemala jedného jediného pacienta. Údržba sú tisíce eur, je tam miestnosť, ktorá musí byť zvlášť ventilovaná, sú to hrozné náklady, ktoré máme na nula pacientov od SARS-u. To isté bolo aj pri vtáčej chrípke, je to nezmyselPríroda príde a sama to vyrieši. Keď bola prasacia chrípka, dávali deťom antivirotiká. V Británii zistili, že vedľajšie účinky po antivirotikách a liekoch proti viróze majú viac komplikácií, ako je sama prasačia chrípka. Je to absolútna panika, …koronavírus je zbytočná panika.“

K tej panike výdatne prispel istý Martin Smatana, vedúci Inštitútu zdravotnej politiky, svojimi fantazmagorickými „predikciami“ o státisícoch u nás infikovaných s následkom div nie hromadných hrobov. A teraz si spočítajme koľko prázdnych, na pandémiu vyčlenených, červených zón zabralo miesta v našich nemocniciach a stále ešte zaberá! A koľko pacientov trpiacich na iné choroby sa do tých nemocníc celé týždne a mesiace nedostalo!

Mimochodom, boj začína už aj na úrovni liečby infikovaných koronavírusom. Lokálne iniciatívy a objavné metódy sú potláčané v prospech monopolizácie v rukách globálnych farmaceutických hráčov. Napríklad o lieku z Kuby nie je vhodné ani len nahlas zauvažovať, aj keby to malo stáť desaťtisíce životov, kým prídu tí praví s tým pravým liečením.

Spomeňme si, že po vyhlásení pandémie „vtáčej chrípky“, ktorá k nám nikdy nedorazila, zaplavil nielen Európu prípravok Tamiflu z farma-firmy, ktorej spolumajiteľom bol čírou náhodou minister obrany USA Donald Rumsfeld. Ten, podľa britského denníka The Independent, len na tomto kšefte zarobil 5 miliónov dolárov! Na vtáčej chrípke, prasačej chrípke i SARS si globalizačná klika len skúšala, koľko si môžu dovoliť. V prípade koronavírusu im to konečne vyšlo.

Už teda chápeme, načo nám je tá násilná vakcinácia celého ľudstva á la Gates, ktorú podporuje aj Frau Merkel, dlhé roky odpočúvaná americkou tajnou službou?

Gustáv Murín

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár