Rostas: hodená rukavica pokryteckej „slušnosti“ v médiách

· Čas čítania: 2 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Tódová pracujúca pre zahraničím platený Denník N uvádza účasť Harabina na futbale ako náznak kooperácie Harabina s ľuďmi, ktorí ho tam pozvali. Štefan Harabin jej odvetil návrhom na publikovanie článku o smerovaní EÚ, ktorý poslal mnohým slovenským médiám. V odpovedi všetkým som pani Tódovej a mediálnej propagande v rukách medzinárodného mimovládneho kartelu odpovedal:

Pozdravujem všetkých,
nepochybujem o objektivite, vyváženosti a schopnosti overovať si fakty podľa unikátnej poučky vychádzať minimálne z dvoch zdrojov atď. atď… Pani Tódová ju napokon aj v mojom prípade prejavila už viackrát – naposledy odkazom na moju „dôveryhodnosť“ ako trestne stíhanej osoby.(Len nedodala, že za názor prejavený v článku v máji 2017).

https://dennikn.sk/1110670/viceprimator-sladkovicova-mal-doma-230-tisic-eur na-futbale-s-nim-bol-aj-harabin/

Využívam túto odpoveď všetkým ako pozvánku na akciu, kde si môžeme porozprávať o slobode médií, profesionalite, slušnosti a kolegialite novinárov. Kým totiž A. Kiska a 99% všetkých brutálne upadajúcich médií spoločne točia mantru o slušnom Slovensku a o tom, že za názor nemožno trestať, potom len dodávam, že títo „slušňáci“ slušne mlčali aj o tom, že vydavateľ a publicista je na Slovensku trestaný za svoj názor tým, že kukláči vpadnú do jeho súkromia a mieria na jeho rodinu so samopalmi ZA NÁZOR.

Kde bol prosím vás ten váš predstieraný a priehľadný záujem o slušné Slovensko a vaša snaha brániť slobodu slova a prejavu? Kde bola vaša odvaha spomenúť flagrantné porušovanie Ústavy SR (čl.26) ako aj Listiny základných práv a slobôd?

Pozývam vás teda 9.mája 2018 o 18:00 do Kultúrneho centra Vajnorská, my sme sa otvorenej výmeny názorov nikdy nevyhýbali. Bude tam napokon aj JUDr. Harabin, široké publikum a možno aj spomínaná pani Monika.

Teším sa na otvorenú diskusiu.

Tibor Eliot Rostas

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár