ROSTAS V ZÁPASE ZA MIER A ZVRCHOVANOSŤ PONÚKA NAJSILNEJŠÍ TÍM ŠPIČKOVÝCH PORADCOV

Koláž foto: Matúš Plecho

V prípade, že v sobotu 8.júna zakrúžkujete Tibora Eliota Rostasa, posielate do Európskeho parlamentu aj jeho tím, kde zohráva kľúčovú úlohu jeden z najkomplexnejšie vzdelaných ľudí na Slovensku, ekonóm a prognostik, profesor Peter Staněk.

Spolu s ním prijal ponuku v poradnom tíme lekár MUDr. Ján Lakota, erudovaný odborník ale aj známy bojovník s covidovým terorom ako aj s nastupujúci hrozbami, ktoré na nás doliehajú z centrály WHO. V tíme odborníkov bude aj excelentný geopolitický stratég Patrik Sloboda, ktorého unikátny prehľad v zahraničnej politike vás na stránkach Zem&Vek sprevádza už takmer 10 rokov a v tíme nebude chýbať ani právnička JUDr. Adriana Krajníková zásadovo zápasiaca s koronacizmom po boku JUDr. Štefana Harabina.

Zakrúžkovaním čísla 15 posielate do boja proti globalistickej hydre odbornú špičku Slovenska.


Všetci vám ďakujeme za vašu voľbu.

Tibor Eliot Rostas / Foto: Matúš Plecho

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár