ROSTAS V ZVTV: NEUTRÁLNE SLOVENSKO DO BRICS

Foto: screen video zvtv

Rostas sa v jedinom predvolebnom videu v zvtv, ktorú vlastní, vyjadruje k mnohým témam, vrátane svojej dvojtýždňovej pracovnej cesty po Číne. Potvrdzuje, že je tam obrovský záujem o našich špičkových odborníkov v oblasti technológií, nakoľko kreatívny duch nášho národa je postavený na vynaliezavosti a múdrosti. 

Slovensko má obrovskú šancu zaradiť sa medzi krajiny BRICS, kde ho podporí Čína aj Rusko, určite však nemožno zostať vo zväzku Severoatlantickej aliancie, ktorá nás ženie opäť do zástupnej vojny proti Rusku, Slovanom a Východu.

Pred nami stojí najdôležitejšie rozhodnutie novodobých dejín: získanie statusu neutrality, čo Rostas považuje za svoju najdôležitejšiu misiu v prípade jeho pôsobenia na medzinárodnej úrovni. 

V prípade, že sa rozhodnete, aby nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas so svojim tímom expertov ako je profesor Peter Staněk, MUDr. Ján Lakota, JUDr. Adriána Krajníková za podpory Štefana Harabina dopomohol k vystúpeniu Slovenska zo Severoatlantických štruktúr a jeho priradenie ku krajinám BRICS a multipolárnemu svetu, posuňte ho preferečným hlasom do EP zakrúžkovaním posledného miesta 15 na hlasovacom lístku hnutia REPUBLIKA. 

Rostas už avizoval, že každý poslanecký plat by smeroval na transparentný účet Fondu SOFIAN (zal.2016), kde prispievatelia podporujú slobodu slova a informovanosť Slovenska zaťahovaného do vojny.

Tento transparentný účet si môžete prehliadnuť aj vy:

https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK8709000000005119285181

Celé video:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) Špeciálne prehlásenie – Tibor Eliot Rostas, Youtube/zvtv, 04.06.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár