Po jednom jeho rozhovore v Českom rozhlase tam telefonovalo 15-tisíc vystrašených poslucháčov, ktorí vyslovili želanie, aby už nikdy nemohol vystupovať vo verejnoprávnom médiu. Prečo? Pretože uviedol, že tretia svetová vojna sa začne v júni 2023, a ak nie vtedy, tak do konca toho istého roka. Toto je náš druhý rozhovor s Martinom Kollerom, plukovníkom vo výslužbe, vojenským analytikom českého ministerstva obrany, inžinierom so zameraním na vojenské technológie, diplomatom a spolupracovníkom vojenskej kontrarozviedky.
♣ Ste vojenský analytik, inžinier, diplomat, zaujala ma aj časť vášho života, keď ste pracovali pre vojenskú kontrarozviedku
O mně se říká, že jsem měl dobrodružný život a kdyby se všichni moji známí dali dohromady, tak bych se mohl stát prezidentem a já se tomu akorát směji.
♣ Tak už dnes devalvovali niektoré tieto pozície
Výrazně.
♣ Robili ste vo Vojenskom historickom ústave aj na ministerstve priemyslu a obchodu. Dokonca ste robili ekonomického diplomata ako ja. Niektoré vaše vyhlásenia sú zaujímavé. Napríklad ste tvrdili, že Spojené štáty by sa mohli rozpadnúť
Já jsem to neřekl, že by se měli rozpadnout, ale že tam ta možnost existuje z jednoduchého důvodu, protože je tam velké vnitřní pnutí, které tam vzniká naprosto záměrně, vlastně je to rozeštvávání ras, když to řekneme úplně na rovinu a je tam institucionální nespravedlnost, protože tam se vlastně všechno dělá aktuálně v posledních létech podle ideologie Black lives matters ve prospěch černochů proti bělochům. Přitom mezi bělochy se započítávají Hispánci, což je v zásadě pravda, ale tam jsou velké rozdíly v kriminalitě. Nicméně, je tu možnost, ale není to jistota. To je stejné jako s tou velkou válkou nebo 3. světovou válkou na Ukrajině. Tam je možnost, ale není to jistota. Ale k tomu rozpadu by teoreticky dojít mohlo. Konec konců Spojené státy jsou poskládané z různých teritorií a když se podíváme na celý ten jih, který vlastně patřil k Mexiku, přesně řečeno jih a východ, tak tam je tolik těch Hispánců, jak jim říkají, že by klidně k tomu odtržení dojít mohlo, jednoduše na základě volby. A je otázka, jestli by to řešili novou válkou Severu proti Jihu nebo jestli by to byly vůbec schopni řešit. V současné situaci tam je ten společenský rozvrat na neuvěřitelné úrovni. To tam vlastně nikdy nebylo. Můžeme mluvit, že naposled tam bylo takové pnutí za občanské války neboli jak se říkává válka Jihu proti Severu, a to jsme v první polovině šedesátých let 19. století.
♣ Čítal som, že na juhovýchode Spojených štátov reštaurácie aj rýchle občerstvenia z 80 % prispôsobujú svoj stravný repertoár Hispáncom
Samozřejmě. A nejenom to, ale oni tam mluví mnohdy jenom španělsky.
♣ Aj v Texase bolo nejaké pnutie, že sa chcú odtrhnúť, lebo majú všetko
Je to logické, protože Texas je řekněme, klasická, já už nerad používám ty výrazy, pravice, levice, konzervativce, ono je to všechno promíchané, ale řekněme taková do značné míry klasická konzervativní, víceméně pravicová a fungující země, na rozdíl třeba od toho východního pobřeží, kde dochází k opravdovému rozpadu ve směru nového světového řádu, to znamená naprostého šílenství globálního koncentráku či gulagu. Já tomu říkám taky segmentovaná nebo nějaká rozdrobená občanská válka. Přitom to celé nemá hlavu a patu, protože černoši tvoří 13 % obyvatel Spojených států, zdaleka ne všichni jsou takoví šílenci, aby podporovali Black lives matter. Všimněte si, že je podporuje většinou lůza a komedianti, zatímco normální černoši, kteří pracují, mají vzdělání a podobně, ti se většinou drží od této šaškárny a lumpárny zkrátka. No, takže tam dělá problém řekněme nějak 8 % obyvatel a všichni ostatní by se jim měly klanět. Takže to nemá hlavu a patu a celé to samozřejmě podráží americkou ekonomiku. Tady si musíme připomenout, že Amerika nemá vlastní měnu. Měna americký dolar patří FED-u, což je parta osmi bank, no tak zjišťujeme, že je to celé postavené na hlavu, celé postavené na dluzích a celé postavené v podstatě na strachu a nepřátelství. A to je záležitost, která se nemůže táhnout donekonečna.
♣ Chcete povedať, že to, čo dali Američania ako pomoc na Ukrajinu v hodnote dajme tomu 60 miliárd dolárov, nie je kryté? Kto to zaplatí?
To v podstatě není kryté, pokud to není materiál. Pokud je to materiál, tak je to materiál, který nese hodnotu v sobě. Jestliže jim dodají auto, tak to auto má nějakou hodnotu. Ale pokud jim dodají finanční pomoc, tak je to v podstatě podvod, protože ty peníze nejsou kryté. Vždyť se podívejme nakonec jak na americký, tak na evropský finanční trh. Vždyť v podstatě banky jsou schopny vyplatit, pokud jsem teda správně četl, asi 26 % vkladů a pak už nemají co vyplatit, protože prostě nemají oběživo.
♣ Takže všetko, len nie peniaze do americkej banky
Ani do evropské banky, to platí i v Evropě. Kdysi platilo, že banky měli povinnost mít oběživo ve výši 46, pokud se nepletu, procent vkladů, nebo 45, nejsem vystudovaný ekonom. Ale dneska už to kleslo asi na 26. To znamená, že kdyby dorazili všichni do bank a chtěli vyplatit peníze, tak je prostě nedostanou, protože ty peníze nejsou fyzicky. Ty jsou dneska jenom elektronicky. A jaká je hodnota elektronické měny? Vždyť to je v podstatě podvod. Proto je tady snaha bloku Ruska, Číny a celého BRICS přejít znova na brettonwoodsky, dneska už by to nebyl brettonwoodsky, ale byl by to zlatý standard. To znamená, nekrytou měnu a teda likvidaci amerického, dneska podvodného dolaru a neméně podvodného ideologického eura.
♣ Dňa 21. augusta by mala byť na zasadnutí BRICS predstavená nová svetová mena
Ano, tady máme dvě nové měny a máme tady zlatem krytou měnu, teda měnu BRICS, a máme tady jaksi nekrytou měnu dolar a mělo by se vytvářet nějaká zase umělá a ideologická měna amero, která by měla být společná pro Spojené státy a Evropskou unii. A když se podíváme už na ten nesmysl zvaný euro, který navíc nelze devalvovat či revalvovat, což samo o sobě ukazuje, co je to za měnu, že je to vyloženě ideologická nátlaková měna, no tak, jak to může dopadnout? A jak jsem uváděl, euro je navázané na dolar, takže pokud se začne hroutit dolar, tak se začne hroutit euro, no a samozřejmě, začne se hroutit i česká koruna, protože je navázána na rothschildovskou banku v Anglii, takže začne padat úplně všechno.
♣ Vznikajú tu však určité tlaky zo sveta, že by sa urobila digitálna mena. Nebudeme musieť nič tlačiť. Stlačíme gombík a zrazu bude všetko fajn
Ale to je přesně ono, oni chtějí v podstatě vyrobit digitální měnu a tu pak překlopit do toho amera. Což znamená, že Evropská unie by se už v podstatě stala totální kolonii Spojených států, jako by Evropská unie ani nebyla. Lidi si neuvědomují, že v podstatě přijdou o všechno, protože budou mít jaksi ničím nekryté peníze, které budou nehmatné, to je první věc. A druhá věc. Je tady obrovské zadlužení a všechno to zadlužení v podstatě končí právě u FED, Světové banky a Mezinárodního měnového fondu. To všechno jsou pracoviště ovládané americkými globálními lichváři, kteří mají centra ve Spojených státech, v Británii, ve Frankfurtu. A to bude, samozřejmě, konečná, protože jak chcete něco zaplatit? Zkuste si koupit flašku piva od souseda. To budete dělat bankovním převodem?
AUTOR: Dušan Marušák
