Saková: Matovič odmieta niesť zodpovednosť za Slovákov

· Čas čítania: 1 min.
Bývalá ministerka vnútra Denisa Saková sa dnes na sociálnej sieti vyjadrila doslova k schyzofrenickému prístupu premiéra Matoviča v riešení situácie v čase pandémie.

Vo svojom statuse píše: „Schizofrenický prístup pána premiéra na mňa najskôr pôsobil tak, že nevie čo má s momentálnou situáciou robiť a rozhodol sa pre spôsob: pokus-omyl.Po jeho posledných vyjadreniach o „vypnutí štátu“ mi však z toho vyplýva len jedno: nechce viac niesť zodpovednosť za tento štát a zjavne chce položiť vládu.

Ako inak si máme vysvetliť jeho neustály tlak na ľudí, aby si uvedomili, že len „blackout“ krajiny nás zachráni. Nestotožňujú sa s tým jeho koaliční partneri, odborná verejnosť, nepristúpili k tomuto kroku okolité krajiny, ktoré sú na tom oveľa horšie ako my.

Nemusím mať vešteckú guľu na to, aby som videla, že Igor Matovič už má zodpovednosti za Slovákov dosť a je to pre neho priveľké sústo,“ napísala.

Matovič po hádke s novinármi na brífingu vo štvrtok prisľúbil, že slovo blackout už nebude používať a miesto vypnutia Slovenska bude hovoriť o jeho spomalení.

Zdroj: FB

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár