Salviniho poslanec na návšteve imigranta v nemocnici : „Tu máš účet za liečbu“

· Čas čítania: 1 min.
foto: magazin1

Europoslanec Ligy Severu Angelo Ciocco navštívil v nemocnici albánskeho imigranta, ktorý sa v talianskom Categgio pokúsil o lúpež, ale bol majiteľom domu zastavený.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Albánsky migrant bol pri vlámačke zastavený a zranený samotným majiteľom domu, ktorým je 56 ročný vodič kamiónu, ktorému teraz robí polícia problémy, kvôli možnému prekročeniu nutnej obrany.

Politik Angelo Ciocco navštívil nelegálneho imigranta v nemocnici, aby mu ukázal, koľko talianskych daňových poplatníkov stojí liečba takéhoto zločinca.

Musí poďakovať civilizácii našej krajiny, ktorá za neho zaplatila 6 500 euro,“ vysvetlil Ciocco.

Ten človek je zločinec a nelegálny imigrant, ktorý prišiel do našej krajiny, aby nás okradol. Mal by na kolenách ďakovať všetkým talianskym občanom, ktorí ho vďaka svojmu scivilizovaniu liečili na vlastné náklady. Teraz mám nádej, že ten zločinec dostane spravodlivý trest, ktorý bohužiaľ nie je v Taliansku istý, a tak tu bude ďalej žiť, ale vo väzení … „, uviedol politik.

zdroj : magazin1

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár