Satanistickí páni vojny sú posadnutí náboženskými symbolmi

Ilustračný obrázok: Archív Zem&Vek

Svet, v ktorom nie sú vojny, je pri súčasnom usporiadaní sveta nereálny, lebo vojny majú viacero prínosov pre choré mozgy, ktoré tento svet riadia. Okrem toho, že sú prostriedkom na depopuláciu ľudstva, sú aj výnosným biznisom a oltárom, na ktorom vládnuca sekta satanistov prináša svojmu bohu krvavé a zápalné obety. Neveríte tomu?

Ako by ste potom vysvetlili fakt, že vojenské operácie USA, NATO, EÚ, Izraela a ich spojencov po celom svete nemajú len tak náhodné pomenovania? Ich názvy sú cielene premyslené a vidno, že ich vymyslel niekto, komu na tom záležalo a vyžíval sa v tom. Nejde len o obyčajných vojakov, ktorí chcú vyhrať vojnu, ale o filozofov, náboženských fanatikov či sektárskych bláznov, ktorí poznajú nielen históriu, ale sú zbehlí aj v Biblii, starobylých kultoch a mytológii, akú bežný človek neovláda. Ktokoľvek vymýšľa názvy pre vojenské operácie a zbrane, ich voľbou naznačuje aj ich využitie, ktoré je zapísané v prastarých textoch. A keďže ide o rôzne časti sveta a rôzne obdobia, je jasné, že tieto vojny, zbrane a ich názvy nevymyslela jedna osoba, ale skupina krvilačných netvorov. Pre nich je krviprelievanie obradom či rituálom na vzdanie úcty svojim amorálnym bohom, o ktorých sa rozhodne nedá povedať, že ich zmyslom je dobro a láska.

Dňa 13. apríla 2017 zhodili Američania v Afganistane takzvanú matku všetkých bômb (Mother Of All Bombs alebo Massive Ordnance Air Blast) – v skratke MOAB. Ide o najsilnejšiu nenukleárnu zbraň. Má 9 až 13 ton a jej masívna tlaková vlna je schopná zničiť oblasť veľkú ako 9 mestských blokov. Cena tejto bomby je 16 miliónov dolárov. V provincii Nangarhár zabila 36 bojovníkov Islamského štátu, z čoho vidno, že ide o premrhané peniaze. Názov zbrane však má svoje biblické pozadie; v židovskej svätej knihe sa spomína 149 ráz. Moab je biblický názov pre dnešné Jordánsko. Tam bol pochovaný Mojžiš, keď viedol Židov do zasľúbenej zeme. Moabka Ruth bola praprababkou izraelského kráľa Dávida. Moabi sú podľa Biblie potomkovia incestného vzťahu Lóta zo Sodomy a jeho staršej dcéry. Ako vojaci bojovali po boku Asýrčanov proti Arabom. Vyznávali boha Kemoša alebo Molocha (Molek), známeho aj ako Baal alebo Belzebub či boh vojny Mars, ktorému prinášali ľudské obety. Tohto démona vojny zbožňovali v Jeruzaleme počas vlády kráľa Šalamúna.

Bombardovanie Juhoslávie silami NATO v roku 1999 malo oficiálny názov Noble Anvil (Ušľachtilá nákova), ale neoficiálne sa tejto misii hovorilo Milosrdný anjel (Merciful Angel). Anjeli predstavujú v Biblii nebeské vojsko, ktoré pomáha bohu pri riadení sveta.

Autor: Ratko Sudecký

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

2 Responses

Leave a Reply