Scott Ritter: Vďaka Tuckerovi Carlsonovi vyjde pravda najavo

Putin mnohé témy brilantne vysvetľuje, no na Západe je zvykom ho ignorovať alebo všetko prezentovať ako ruskú propagandu. Teraz to však vďaka Tuckerovi Carlsonovi nebude možné. Jeho rozhovor uvidí celý svet a ľudia sa konečne na celú situáciu budú pozerať inak a začnú sa pýtať.

Takýto názor vyjadril bývalý americký spravodajský dôstojník Scott Ritter na YouTube-kanáli „US Tour of Duty“.

„Každý kto útočí na Tuckera Carlsona sú malé ustrašené mačence. Sú to ľudia, ktorí nemajú šajnu, za čo vystupujú. Pretože nevystupujú za nič. Len sa boja pravdy. Pravda vám daruje slobodu. A daj Boh zdravia Tuckerovi Carlsonovi za to, že urobil tento rozhovor. Tak čo vám teraz poviem. Vladimir Putin celé roky prekrásne rozpráva. Ja osobne som študoval jeho prejavy. Čítam to, čo píše. A tento človek… Je to ako vo filme „Apocalypse Now“, kde Dennis Hopper: „On je génius! Je to génius!“ Takto presne rozmýšľam o Putinovi, keď si ho vypočujem. Skrátka ma svojimi myšlienkami a ideami privádza do šialenstva. No nikto ho nepočúva. Jednoducho ho ignorujú. Ignorujú. Po prvé, pretože sú leniví a nechcú tratiť čas, aby sa niečo dozvedeli. A po druhé, podáva sa im to ako, povedzme, dokument ruskej vlády alebo prejav spojený s Ruskom… Áno, to je všetko ruská propaganda! Nebudeme sa na to pozerať ani za svet! No teraz Carlson tento argument rozbije na franforce. Pretože sa to dostane na sieť X a celý svet si to môže pozrieť. Nikto to nemôže odignorovať. A viete, čo sa stane? Stovky miliónov ľudí, vrátane desiatok miliónov Američanov, to uvidia. A ďalej nastane to najlepšie. Začnú zdvíhať ruky a klásť otázky. Hej, kongresman, vy útočíte na Putina, počuli ste, čo povedal Tuckerovi Carlsonovi? A nebudú to môcť ignorovať.“

VIDEO TU

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Scott Ritter: Vďaka Tuckerovi Carlsonovi vyjde pravda najavo; sk.news-front.su; 7.2.2024

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply