Šefčovič na Slovensku dezorientovaný

· Čas čítania: 3 min.
Foto: MB
Tak toto je ešte väčšia pecka ako som predpokladal! Ešte v piatok som zdieľal fotografiu, ktorú uverejnil kandidát na prezidenta eurohujer Šefčovič, a ktorá ho zobrazuje ako empatického kandidáta s ľudskou tvárou, teda presný opak toho, čím v skutočnosti je, tj. od reality odtrhnutý a nekresťanské peniaze zarábajúci eurohujer. Kritizoval som na nej ten Šefčovičov falošný záujem o ľudí, pretože ako som tvrdil, a stále tvrdím, tento človek nielenže nevie nič o živote obyčajných Slovákov (keďže už cca. 20 rokov žije v Bruseli), ale hádam ani nevie, kde sa dané závody nachádzajú. A práve tu som trafil klinec po hlavičke viac ako som očakával!
Tento od reality odtrhnutý eurohujer naozaj nevie nielen to, kde sa dané závody nachádzajú, on dokonca nevie ani to, kde si bol v stredu minulý týždeň robiť svoju kampaň! Ako môžete na fotke vidieť, Šefčovič pri popise miesta, kde daná fotografia vznikla, uvádza lokalitu Bánovce nad Ondavou, no pritom bol ľudí svojimi rečami oblbovať v Bánovciach nad Bebravou! A dokonca ho na to v komentároch ľudia aj upozorňujú s tým, že na fotke spoznali aj svoju kolegyňu a priateľku z Bánoviec nad Bebravou!
Tak to už je iná sila, však priatelia? Ako sa odrazu rôzni od reality odtrhnutí kariérni diplomati a eurohujeri predbiehajú, kto z nich je viac sociálne cítiaci dobromil, ktorý vie a rozumie každodenným problémom Slovákov a sľubuje im, že ich bude z postu prezidenta určite riešiť. A pritom ani sám nevie, kde sa vlastne nachádza! Čo viac ešte musí prísť, aby sa národ konečne prebudil? Čo viac ešte treba na demaskovanie skutočnej tváre kandidátov ako Šefčovič, Mistrík, Čaputová či Bugár? Im totiž nejde a ani nikdy nešlo o Slovensko! Jedni sa ho už roky snažia zliberalizovať a zlikvidovať a zaujíma ich len homoagenda a liberálne nezmysly a druhí sa ho zase snažia za každú cenu natlačiť do jadra (teda tiež zlikvidovať) a dokonca nevedia počas svojho „kampaňovania“ ani na mape ukázať, kde sa vlastne nachádzajú! Je to skutočne na zaplakanie a najmä na uvedomenie si jedného – že je potrebné týchto kandidátov definitívne odmietnuť a odovzdať hlas jedine pronárodnému kandidátovi!
Martin Bago
Link, kde si môžete overiť to, čo som písal vyššie:
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár