ŠÉFREDAKTOR BÁRDY Z AKTUALÍT JE NOTORICKÝ KLAMÁR A PODVODNÍK

· Čas čítania: 2 min.
foto : IV
Súd včera vyniesol nezákonný rozsudok bez nadobudnutia právoplatnosti. Súd sa však jednoznačne vyjadril: Rostas NIE JE EXTRÉMISTA, a aj vzhľadom na jeho vypočutie a prejav súd ZAMIETA obžalobu z extrémizmu, rozširovania extrémistických materiálov a tiež zamieta obžalobu z podnecovania k nenávisti. Napriek týmto skutočnostiam uvádzali médiá hlavného prúdu lživé titulky v spojitosti s extrémistom. Jedným z vypuklých príkladov sú podvody a lži šéfredaktora Bárdyho, ktorý sa neštíti tých najbezočivejších a podlých slov:
„V prípade T.E.Rostasa ide o „bezcharakterného pseudonovinára, ktorý šíri konšpirácie, lži, nenávisť, za čo sa nehanbí vypýtať si peniaze z Ruska.“
…je dobré, že Rostas bol odsúdený, pretože je neakceptovateľné, aby sme 74 rokov od konca Druhej svetovej vojny akceptovali otvorené prejavy antisemitizmu, alebo nenávisti proti iným národom, národnostiam, menšinám.“
Aktuality.sk nie je nezávislý internetový spravodajský portál, ako o sebe tvrdia. Jeho vlastníkom je nadnárodná spoločnosť Ringier Axel Springer.
Aktuality majú v exaktnom meraní interaktivity oproti Zem&Vek o viac ako 50% nižší potenciál oslovenia ľudí.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár