Shavivov denník: Úvod

· Čas čítania: 6 min.

Každé zvrchované štátne zriadenie sa spoločenským manipuláciam zvonku bráni, pretože rozkladajú jeho štátnosť. Slovensko je dnes výnimkou – dostali sme sa do bodu, kedy to kompetentní zo strachu alebo naopak s videním možnosti osobných výhod a personálnej korupcie v budúcnosti vzdali a Slovenská republika je viac-menej dobrovoľne, záujmovými skupinami, prevažne spoločenských zločincov vydaná na pospas zahraničiu. Začnime tento proces spisovať. Budúce generácie bude bezpochyby zaujímať, ako sme prišli o vlastnú republiku a ktoré slovenské klany za tým stáli.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Manipulácia politických volieb je v podstate akýsi druh spoločenskej rovnice o veľa neznámych, ale jej prapodstata je vždy založená na základnom princípe – manipulátor voliča podraďuje a naopak, volič podcení zámery, schopnosti a možnosti manipulátora. Konštantami sú najmä: ľudská naivita, neinformovanosť, tiež nemožnosť si rýchlo overiť pravdivosť šíriacej sa manipulatívnej informácie, stupeň vzdelania cieľovej skupiny voličov a v neposlednom rade tiež nezáujem o dianie a povrchnosť voliča. Premennými sú hlavne: geopolitická situácia a jej vývoj, typy osôb zapojených do manipulácií a ich možnosti, plánované časovanie, neočakávané riadené udalosti súvisiace s ovplyvnením volieb, ktoré môžeme podeliť do dvoch základných skupín: legálne a nelegálne spôsoby, ktoré ďalej delíme na tzv. strategické udalosti, momenty prekvapenia voliča, dezinformácie a hybridné taktiky (prípadne ich kombinácie), ďalej samozrejme masívnosť financovania manipulácií voliča, ktorá mení hlavne použité spôsoby, ale hlavne predpokladaná reakcia verejnosti, s ktorou manipulátor zároveň pracuje ako s výslednicou.

Manipulatívne procesy, ktoré sa dejú na Slovensku od roku 2016, sú sofistikované a riadené nesmierne šikovnými, a pre Slovenskú republiku nesmierne nebezpečnými spoločenskými analytikmi, už na prvý pohľad. Pár vecí si preto pripomeňme. Dostane nás to viac do obrazu o tom, aké manipulácie sa v Parlamentných voľbách 2020 chystajú.

Izraelčan Aron Shaviv so svojou spoločnosťou bude manipulovať Parlamentné voľby 2020 v prospech politickej sedmičky – Truban, Beblavý, Kiska, Hlina, Kollár, Sulík, Matovič. Na šťastnú sedmičku pritom zabudnite.

Riadenie spoločenských procesov zahraničnými tajnými službami, ktorých zámerom boli významné spoločenské zmeny, začalo dávno, ešte v Československu a môžeme ho spájať s udalosťami okolo invázie ruských vojsk v roku 1968, ktoré boli v podstate iba reakciou na tlak západných spravodajských agentúr v krajinách za tzv. Železnou oponou. Ďalej pokračovali Chartou ‘77, neskôr to bola Zamatová revolúcia v roku 1989 – ale pokračovali výrazne aj potom, počas celej vlády V. Mečiara. Podľa pamätníkov bol do nich zapletený aj bezvýznamný agent, akýsi pán Vladimír Pavlík, ktorého V. Mečiar dokonca v roku 1992 napadol na súde, ďalej celá redakcia jedného z denníkov pod vplyvom KDH, Ján Čarnogurský st. a podobne. Ale to je dávna minulosť a pre potreby našej analýzy použijeme len obdobie od posledných volieb – od roku 2016. Treba však konštatovať, že na podstate manipulácii sa nič výrazné od tej doby nezmenilo. Stále stoja za manipuláciou zahraničné štátne politické a spravodajské subjekty, obvykle cez nastrčené poradenské firmy previazané cez tretí sektor, do popredia sú tlačení nastrčení opoziční politici, ktorí chcú násilne vytrhnúť moc z rúk vládnych strán a zmeniť smerovanie slovenskej politiky viac smerom k zahraničiu, stále sú to novinárske redakcie, ktoré pracujú s informáciami od agentov, ktoré účelovo šíria do verejnosti a stále pri tom zomierajú, viac, či menej nevinní ľudia. Zmenili sa však spôsoby, ako sa tieto spoločenské princípy napĺňajú – sú omnoho sofistikovanejšie a oveľa viac pracujú hybridne, hlavne s podvedomím človeka. Zostaňme preto pragmatickí a pýtajme sa: Čo tieto zahraničné manipulácie a ich slovenskí mopslíci, za tých 51 rokov dosiahli?

Pred pár dňami posledných 30 rokov vývoja a smerovania Slovenska nádherne zhrnul T. E. Rostas v príspevku TRI ZAMORENÉ DEKÁDY. Citujem:

Už nikto nikomu a ničomu neverí. Podozrivý je každý. Zamorené Slovensko, otrávená krajina. Chaos. Destabilizácia spoločnosti. Neistota. Zlosť. Averzia. Napätie. Pokrytectvo. Selektívne informácie. Boj mocných v pozadí. Politické divadlo vzájomne sa viniacich strán. Domáca šľachta. Priepastné rozdiely v príjmoch. Nevymožiteľnosť práva. Vstup propagandy do vzdelávacieho systému. Nástup cenzúry a volanie po nových mantineloch. Odpočúvanie a sledovanie. Medializované hry spravodajských služieb. Generálna prokuratúra v osídlach vydierania a biznisu. Krytie zločinov jedných a obviňovanie bez dôkazov v prípade druhých. Nenávisť. Homosexualizácia a podpora pedofílie. Kolosálny trh pornografie. Odpútavanie pozornosti. Kriminálna agentúra ako nástroj pomsty. Pohrobkovia režimu v najvyšších pozíciách. Permanentné fatamorgány o prichádzajúcej zmene. Rast výdavkov, trvalá stagnácia príjmov. Vulgárny slovník a nekonečné výpady politikov v parlamente a v médiách. Záplava škandálov. Bulvárne lži a podsúvanie prekrútených informácií. Klimatické náboženstvo a zelený fanatizmus ako prostriedok globálnej manipulácie. Devalvácia školstva a zánik strednej triedy. Demografická katastrofa, postupný úbytok pôvodného obyvateľstva. Riadené procesy migrácie, násilné a koordinované sťahovanie civilizácií. Kultúrny kolaps. Primitivizmus novej tvorby v prízemných seriáloch a reality show. Epocha zabezpečovania potrieb od pupka nadol. Riadené farebné revolúcie. Preplnené pulty so zdravotne škodlivým tovarom. Diktatúra Rady Európy ako občanmi nevoleného orgánu. Absencia diskusie zásadne opačných názorov vo verejno-právnom priestore. Korupcia, aká tu dekády predtým neexistovala. Sledovanie obyvateľstva a zavádzanie nových mechanizmov kontroly. Monitorovanie súkromia v rukách vydieračských skupín. Vháňanie ľudí do ulíc s cieľom politického víťazstva strán. Politika nie je o ideách, ale o marketingu prinášajúcom finančné výhody. Práva menšín sú baranidlom na prerazenie dverí k mocenským záujmom. Vyvolení vytvárajú zákony nedotknuteľnosti. Peniaze ako božstvo, úspech meraný ich množstvom. Zdegenerované medziľudské vzťahy a izolácia. Racionalita nahradená emóciami. Predstieranie slušnosti od najväčších zloduchov. Marenie vyšetrovaní a zneužívanie právomocí. Ponúkanie územia suverénnej republiky na vojenské základne bez mandátu obyvateľov. Nútenie ku kolaboráciám v teroristických vojnách proti civilnému obyvateľstvu. Kulminácia moci politických mimovládnych organizácií operujúcich vďaka zahraničnému kapitálu proti záujmom občanov. Nová piata kolóna. Fakticky neexistujúce referendum ako nástroj priamej demokracie. Strata schopnosti reálne komunikovať v epoche komunikačnej explózie. Stratené generácie bez ideálov.“

Na základe diania a vývoja budeme analyzovať predvolebné dianie a odhaľovať chystané a prebiehajúce spoločenské manipulácie až do konca volieb 2020. Budeme verejnosť informovať a pripravovať na obranu voči obludným spoločenským manipuláciám, ktoré sa pripravujú a ktoré majú zmeniť voľby 2020.

Čítajte, veľa sa dozviete.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár