„Schíza“ v SaS

Tagged With: , , , Add Comment

„Schíza“ v SaSke sa očividne ďalej prehlbuje! Najskôr po ukrajinskej provokácii v Kerčskom prielive vydajú SaSkári vyhlásenie a návrh, aby za túto ukrajinskú provokáciu EU potrestala Rusko za jeho expanzívnu politiku, a to tak, že zvýši tlak na zrušenie projektu Nord Stream 2 (čo síce nedáva logiku, pretože to opäť poškodí len EU, ale budiž) a následne o dva dni na to tí istí SaSkári tvrdia, že Rusko nie je pre Slovensko bezpečnostnou hrozbou?! Najskôr vydajú SaSkári vyhlásenie, že Sorosove mimovládky v SR pomaly neexistujú, nieto že ešte v krajine robia podvratnú činnosť a miešajú sa do vnútorných záležitostí štátu (a tých, čo to tvrdili dokonca nazvú konšpirátormi) a následne tí istí SaSkári tvrdia, že Soros podporuje množstvo mimovládnych organizácií, ktoré ovplyvňujú aj voľby po svete?!
Najskôr vydajú SaSkári vyhlásenie, že Globálny pakt o migrácii je nebezpečný dokument a že s ním nesúhlasia a nakoniec sa tí istí SaSkári všetci zdržia hlasovania za odmietnutie daného pre SR nebezpečného dokumentu, resp. dvaja z nich s ním dokonca súhlasia?! No povedzte, nie je toto čistá „schíza“, resp. čistá dvojtvárna, manipulatívna a lživá politika? A takíto ľudia by prosím pekne radi na Slovensku prevzali moc a vládli piatim miliónom Slovákom. Nehovorí to samo za seba? Myslím, že je to viac ako okaté a preto by na to mali občania pri najbližších voľbách skutočne pamätať…
Martin Bago
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis