Skryté ciele iluzórnej pandémie

· Čas čítania: 4 min.
Zdroj: Shutterstock

V pozadí tejto ilúzie sa v rýchlom tempe mení spoločnosť, bez toho, aby to ľudia zameraní na ,,pandémiu“ vôbec registrovali a uvedomovali si ich hrozný dopad na každého z nás, od novorodencov až po dôchodcov. Tu sú niektoré s tých cieľov (veľa cieľov sa prekrýva, to si treba uvedomiť):

1. Strach – ako som písal už v jednom zo svojich blogov je najúčinnejšia manipulačná metóda na ovládanie ľudí. Göring počas Norimberských procesov povedal :,,Nejde len o Nemecko. Toto funguje v akejkoľvek krajine, nech je to fašistická krajina, komunistická krajina alebo monarchia či demokracia. To, čo vládcovia musia urobiť, je povedať ľuďom, že je tu niečo, čoho sa musia báť. Ukázať prstom na zdroj ich strachu, tak môžete ľudí prinútiť urobiť čokoľvek, čo chcete. Môžete ich prinútiť, aby ako ovce išli na bitúnok. Môžete ich prinútiť k poslušnosti. Takže je absolútne jasné prečo to dennodenné omieľanie ,,MSM sračkometov“ o tej hroznej pandémii, ktorá neexistuje. Dôležitý je počet úmrtí a nie ľudia pozitívne testovaní. S úmrtiami to tiež nie je také jednoznačné, pretože napr. české MZ má pod štatistikou o COVIDe napísané: Počet úmrtí v súvislosti s ochorením COVID-19 po jednotlivých dňoch zahŕňa všetky úmrtia osôb, ktoré boli pozitívne testované na COVID-19 (metódou PCR) bez ohľadu na to, aké boli príčiny ich úmrtí a ku ktorých úmrtia došlo v rámci hospitalizácie alebo mimo ňu.

2. Zisk farma mafie – ľudia často hovoria ako zarobí farma mafia na vakcínach. Samozrejme budú to ťažká miliardy, ale čo také testovanie? Čítal som ,že test stojí cca 65 eur a štát prispieva čiastkou 48 eur (ak mám správne info). Náklady sú zhruba 30 eur (113 – 30 =83). Na Slovensku bolo doteraz testovaných 400 000 ľudí. Do koho vrecka šlo tých 33 miliónov zisku doteraz? V Česku už bolo testovaných vyše 1 milióna ľudí. Test v Nemecku a Rakúsku stojí od 180 do 250 eur krát počet testovaných…

3. Zničenie ekonomiky – uzavretie celej ekonomiky trnavským bláznom bola ťažká rana pre našu ekonomiku. Dôsledky sa už prejavili poškodením alebo zničením malých a stredných podnikateľov. Čo je zaujímavé, tak nadnárodné fašistické korporácie boli uzavreté asi jeden deň. Aj keď podľa mňa sa dajú dodržať nejaké opatrenia lepšie v malom obchode ako veľkej firme. Ale to nechám na každého uváženie.

4. Migrácia – V ,,hrmote“ okolo nezmyselného sčítavania počtov nakazených koronavírusom ustupujú do pozadia všetky ostatné témy: Zvlášť tie, ktoré majú silu zabiť nielen jednotlivca, ale celý náš národ a štát. Brusel (nielen) nám chce už za pár dní v „pandemickom závetrí“ nadiktovať novú verziu „povinných kvót“ na rozvoz migrantov predovšetkým do krajín, ktoré sa zatiaľ invázii dokázali brániť. Patríme medzi ne. Pôjde tak o ďalšie – a možno rozhodujúce – kolo zničujúceho seriálu o naše bytie či nebytie. O ňom však takmer nikde ani slovo. Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyen navrhla zrušenie súčasných azylových pravidiel Európskej únie s poukazom, že nové opatrenia by mohli členské štáty prinútiť, aby migrantov brali v rámci „nového mechanizmu silné solidarity“: ďalší ,,odrb“ z Bruselu.

5. ,,Zelený údel“ – Nemecká exministerka obrany v úlohe šéfky Európskej komisie (spolu s Merkelovou dvojhlavý drak požierajúci Európu) práve oznámila ostré pritvrdenie: do roku 2030 chce znížiť „emisie“ (slovensky „zničiť zvyšky hospodárstva“) už dokonca o päťdesiatpäť percent! Von der Lejnová. „Do budúceho leta budeme revidovať naše klimatické a energetické ciele, aby zodpovedali cieľu 55 percent. Chceme reformovať systém zdaňovania energií (rozumej ďalšie debilné dane). Naša súčasná spotreba surovín, energie, vody, potravín a pôdy nie je dlhodobo udržateľná.“

6. Do europarlamentu prichádzajú návrhy na zavedenie povinnosti domácností platiť za emisné kvóty na vypúšťanie oxidu uhličitého. Povinný nákup emisných kvót by sa podľa ich návrhu mal týkať nielen rodinných domov, vykurovaných kotlom na tuhé palivá, ale aj plynových kotlov. Platiť za emisné povolenky by mali aj obyvatelia panelákových domov, ktoré sú napojené na mestský rozvod tepla a teplej vody vyrábané v teplárňach.

7. Zničenie poľnohospodárstva – Na rokovaní Poľnohospodárskeho výboru Európskeho parlamentu sa bude prerokovávať návrh rozpočtu EÚ na rok 2021. Komisia v ňom navrhuje znížiť dotácie poľnohospodárom o 2,3 miliardy eur. Peniaze, ktoré chce zobrať poľnohospodárom, navrhuje previesť na nezmyselné projekty ,,Zeleného údelu“ ako sú dotácie elektromobilov, dobíjacích staníc, fotovoltaických a veterných elektrární. A na ďalšie nezmysly, ktoré predložia autori rôznych projektov.

8. Zakázanie demonštrácií – ako na zavolanie prišla druhá vlna ilúzie pandémie. Po tom, čo sa začalo obyvateľstvo sveta dvíhať a protestovať proti debilite opatrení, ktoré prijímajú jednotlivé ,,vlády“, sa teraz zakazujú akékoľvek demonštrácie (Nemecko), však COVID.

9. ,Bioroboti“ – vytvára sa tzv. ,,sociálny dištanc“, čo nie je nič iné ako izolácia ľudí od seba, aby si nevymieňali vedomosti, skúsenosti či pozitívnu energiu. Namiesto toho práca z domu (však pre naše dobro), handry na papuli, 2 metrový odstup a podobné zhovadilosti.

Takže je veľmi dôležité sledovať aj tieto veci, ktoré sa snažia urobiť pod rúškom ilúzie pandémie COVID 19.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Blog Borisa Mesára, 21.9.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár