ROZHOVOR S T.E.ROSTASOM O POZADÍ TYRANIE

Foto: Youtube / Diskusia na palete

V Diskusii na palete sa Pavel Kapusta rozpráva so spisovateľom, publicistom a šéfredaktorom mesačníka Zem&Vek, Tiborom Eliotom Rostasom na mimoriadne zaujímavé témy.

Na úvod približuje obsah novej publikácie, ktorú napísal s prognostikom a ekonómom Petrom Staněkom. Cenzorský bojkot, ktorému pri svojich knižkách už niekoľko rokov čelí zo strany korporátnych distribučných i predajných sietí, bola v prípade Knihy nevedomosti prelomená zmluvným zabezpečením 163 nezávislých predajných miest na Slovensku.

Obidvaja autori sa spojili, aby priniesli komplexný pohľad na pôvod skrytých príčin alarmujúceho stavu globalizovanej spoločnosti a kolabujúceho sveta. V šiestich kapitolách poodhaľuje oponu dynastického vládnutia smerujúceho k ére tzv. postľudstva. V nej má za pomoci učiacej sa umelej inteligencie prísť k vytváraniu syntetických ľudí pod dozorom armád, spravodajských služieb a tajných spoločností.
Rostas hovorí o technokratickom systéme, na ktorého postupnom zavedení pracujú elity. Pripomína, že úplne evidentné to bolo v rokoch 2020 až 2022 počas plánovanej pandémie, ale aj v súčasnosti pri vzrastajúcom ekoalarmizme. Podľa neho je to jednoznačné znamenie, že v blízkej budúcnosti už nebudú o smerovaní spoločnosti rozhodovať demokratické voľby a vlády národných štátov, ale nový systém determinujúci a výrazne obmedzujúci život ľudí. Upozorňuje, že prípravou na kontrolovaný typ spoločnosti nariadení a povinností, ktorej súčasťou budú sociálne kredity a podmienený príjem, je dlhodobý premyslený zber dát a biometrických údajov o ľuďoch, ich názoroch a správaní sa prostredníctvom sociálnych sietí a mobilných zariadení. Takúto spoločnosť, v ktorej budú mať jej radoví členovia výhody a úľavy len na základe splnenia podmienok, podobne ako sme to zažili počas pandémie v súvislosti s očkovaním, nazýva apartheidom.
Súhlasí s tým, že mobilný telefón, ktorý z osemmiliardovej svetovej populácie vlastní už šesť miliárd ľudí, sa stal účinným globálnym prostriedkom na ovládanie človeka. Podľa neho to potvrdzuje aj fakt, že v období pandémie sa podarilo vakcinovať 5,7 miliardy osôb. Spomína aj Green Deal, ktorý označuje za veľký podvod a súčasť spomenutého prechodu na kontrolovanú spoločnosť. Podľa neho túto agendu presadzujú ľudia, ktorí v skutočnosti “pľundrujú túto Zem” a do vojnových zón nemajú problém posielať zbrane s nebezpečným ochudobneným uránom. Upozorňuje tiež na snahy o radikálnu redukciu ľudstva. Na otázku, ako sa majú ľudia s temnými víziami sveta vyrovnať odpovedá, že pre každého jednotlivca jestvuje individuálna šanca, aby sa v rámci vlastného sebauvedomenia jeho veľká skepsa v konečnom dôsledku premenila na happyend.
V ďalšej časti interview sa venuje aktuálnemu izraelsko-palestínskemu konfliktu, pričom odhaľuje jeho korene a spomína mnohé šokujúce fakty z obdobia vzniku štátu Izrael. Napríklad brutálne masakrovanie pôvodného palestínskeho obyvateľstva ozbrojenými izraelskými skupinami, ktoré mali za následok masový exodus státisícov Palestínčanov zo svojej vlasti.

Prezentuje aj znepokojivé tvrdenie, že palestínske hnutie Hamas, ktoré v októbri vojensky zaútočilo na Izrael, prostredníctvom Kataru finančne podporuje súčasná Netanjahuova vláda. Hovorí, že Gaza je najväčším väzením sveta, ktorej obyvatelia sú pred očami celého sveta systematicky vyvražďovaní. Ďalej reaguje na otázku, čo znamenajú analýzy CIA, ktoré už pred štrnástimi rokmi tvrdili, že Izrael do dvadsiatich rokov zanikne. V tejto súvislosti varuje, že židovský štát sa už viackrát vyhrážal použitím jadrových zbraní.

Celý rozhovor s Tiborom Eliotom Rostasom:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) Diskusia na palete: Tibor Eliot Rostas: Už čoskoro nás čaká temná budúcnosť v megalágroch pod dozorom armád, Youtube, 23.11.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply