SLOVENSKÍ BRANCI PODÁVAJÚ POMOCNÚ RUKU STARŠÍM ĽUDOM

· Čas čítania: 1 min.
foto: FB

PODÁVAME POMOCNÚ RUKU STARŠÍM ĽUDOM – PROSÍM ŠÍRTE ĎALEJ.

Domobrana Slovenskí branci je pripravená v rámci svojich personálnych a logistických možností podať obyvateľstvu pomocnú ruku pre potreby zvládnutie tejto krízovej situácie.

PRETO ak by niekto z rizikovej skupiny ( hlavne starších ľudí) potreboval pomôcť s nákupom potravín vieme toto v rámci našich možností zabezpečiť s dovozom priamo domov. Upozorňujeme však, že naše možnosti sú obmedzené a preto zrejme nebude možné vyhovieť všetkým záujemcom z každého regiónu. Prosíme preto pre porozumenie.

POVOLÁVAME JEDNOTKY DOMOBRANY A SME PRIPRAVENÍ POMÁHAŤ TAM KDE JE NÁS TREBA !

Slovenskí Branci

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár