Slovensko-pravda: Ako hlboko ešte Slovensko klesne

· Čas čítania: 4 min.
Foto: archív

Za všetkým hľadaj žida. Tým sa nechcem nijako dotknúť tohto etnika. Oni sú v podstate veľmi šikovní, dôslední a ctižiadostiví, hlavne v tom, čo je pre nich dôležité, veď vždy ide o obrovský biznis, teda o milióny USD a o ovládnutie územia. Načo ho ovládnuť vojnou, dá sa to aj jednoduchšie. Cielenou manipuláciu s ľuďmi.

Máme tu prezidentské voľby, voľby do EU parlamentu a o rok voľby do NR SR. Skúsme, narýchlo prebehnúť niektoré fakty a skutočnosť, že majú v podobe mienkotvorných médií, ktoré samozrejme vlastnia, obrovskú moc, ktorou dokážu ovplyvniť myslenie obyvateľstva, ktoré potom vo voľbách volí aj úplne v normálnej krajine nezvoliteľné persóny.

Hattas –primátor  Nitry

Ako to je už na Slovensku zvykom, zrazu sa niekde, z ničoho nič objaví človek, ktorého vrcholom ničnerobenia v krčme, húlenia trávy bolo zriadenie Hide parku v Nitre. Zhúlený povaľač, miesto práce začne bojovať v treťom sektore proti rasizmu. Akoby zázrakom Soros, ktorý ani nevie kde Slovensko je, začne posielať cez Open Society peniaze tomuto bojovníkovi proti rasizmu. Len na okraj, jeho otec veľký Havloid viedol VPN v Nitre. No nič nie je zadarmo. Aby bolo dielo dokonané, tretí sektor tohto povaľača učeše, osprchuje, oblečie a nitrania si ho volia za primátora.

[plsc_youtube url=“https://youtu.be/Se0lqApZd7Y“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

Čaputová – kandidátka na prezidenta Slovenska

Veľká bojovníčka v prípade Pezinskej skládky. Táto cieľavedomá žena, akosi pozabudla uviesť, že nebránila záujmy občanov, ale biznis svojho ocka, ktorý už videl, ako cez spoločnosť PETMAS – GERBER, zarobí nemalé peniaze. Ocko však vo firme skončil a bolo treba burcovať. Zuzana bola ocenená, za svoju prácu v San Franciscu, cenou Goldman Environmental Prize. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby túto „enivoromentálnu“ cenu, ktorá bola založená v roku 1989 občianskymi vodcami a filantropmi Richardom Goldmanom a Rhodou H. Goldmanom.

Goldman – jeden z najvplyvnejších židovských filantropov v Spojených štátoch , zakladateľ okrem iného aj poisťovne Goldman Insurance and Risk Management.

Polaček – primátor Košíc

Druhé najväčšie mesto Slovenska opäť slobodne volilo a vybralo si primátora. Vôbec nevadí, že jeho manželka podala na neho trestné oznámenie za sexuálne zneužívanie. Výraznou oporou mu boli a sú strana Spolu a Progresívne Slovensko. Opäť sa nachádzame v chápadlách Open Society.

Vallo – primátor Bratislavy

Napriek tomu, že voliči vedeli o tom, že do Bratislavy sa tlačí tretí sektor a jeho kapitál, opäť slobodne volili a Vallo je primátor hlavného mesta. Kto to vlastne je? Vallo je vnukom bývalého ministra kultúry Miroslava Válka. Na tom by nebolo nič mimoriadne. No Válkov dobrý priateľ je generál Alojz Lorenc, šedá eminencia ŠtB a Penty. Jeho kampaň financovala firma ESET….

Takto by sme pokračovať takmer po celom Slovensku. Zrazu voličom neprekážajú prepojenia na ŠtB, zahraničný kapitál, neprehľadné financovanie predvolebnej kampane….

Slovensko má jedinečnú a reálnu šancu na zmenu. Verím, že Slovensko nezopakuje chybu, ako pri voľbe dobrého anjela, DPH-čkára, pozemkového podvodníka a úžerníka. Pri voľbe prezidenta, tak v EU voľbách a o rok vo voľbách do NR SR použijú obyvatelia svoj vlastný rozum.

Všetko je vo vašich rukách a je len na Vás, či sa ako v Nitre, Banskej Bystrici, Bratislave… necháte presvedčiť úžasnou mediálnou, pompéznou kampaňou, alebo pravdou.

https://blogerskenoviny.home.blog/2019/02/24/slovensko-pravda-ako-hlboko-este-slovensko-klesne/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár