Spoločný boj Putina a Trumpa proti globálnemu liberálnemu fašizmu

· Čas čítania: 4 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Po tom, čo Emanuel Macron vyhlásil, že Západ stráca svoju pozíciu hegemóna a Trump vyjadril záujem o prijatie Ruska do G7, hlavne v obave o výrazný geopolitický rast vplyvu tandemu Rusko + Čína, dočkali sa rusofóbi od Trumpa ďalšej facky. Ako sa uvádza v nasledujúcom článku, 771 miliónov USD, ktoré mali ísť do Európy na financovanie programu zadržiavania ruskej agresie, presunul Trump do fondu pre výstavbu steny proti migrantom na hraniciach s Mexikom: https://www.defensenews.com/congress/2019/09/05/trump-drains-us-spending-in-europe-to-pay-for-wall-with-mexico/

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Trump sa takisto snaží na výstavbu steny presúvať aj peniaze z projektov budovania vojenkej leteckej infraštruktúry v Nemecku, Maďarsku a na Slovensku. To by nás malo povzbudiť v boji o zabránenie Američanmi naprojektovanej výstavby vojenských leteckých základní na Slovensku.

Mocenské elity globálneho fašizmu NWO a ich oddaní prisluhovači – slniečkári a liberálni fašisti zúria príduc o peniaze na ich „bohumilú“ činnosť. Trump týmto krokom potvrdil ďalšie upevnenie svojej pozície v boji s globálnym liberálnym fašizmom NWO (neoconi, deep state) a pootvoril dvierka pre svoje snahy o zbližovanie sa s Ruskom, ktoré mu neoconi pribuchli. Pragmatik Trump chce rozvíjať spoluprácu s Ruskom, lebo vidí v tom výhody aj pre USA, pritom voči svojim európskym partnerom (vazalom) sa správa neraz povýšenecky a pohŕdavo. Odnáša si to predovšetkým hlavná predstaviteľka EÚ Angela Merkelová, ktorú Trump ostro kritizuje za jej migračnú politiku. Trump ostro kritizuje aj nastoľovanie agendy degradácie človeka, t.j. gender, LGBTI, feminizmus, homosexuálne manželstvá s adopciou detí, propotratovú agendu, klimatické šialenstvo, potláčanie slobody slova a prejavu. To je presne tá agenda, ktorú nastoľoval antikrist Obama a v čom ho Merkelová oddane poslúchala. A teraz čo má chudera robiť, počúvať Trumpa alebo naďalej neoconov? Celá je z toho zmätená, až ju občas chytá triaška.

Trump vôbec nemá záujem podporovať totalitno-fašistickú EÚ, práve naopak. Ponechá ju, nech sa uvarí vo vlastnej šťave zvráteného morbídneho neoliberálneho šialenstva a hlúposti. Takisto mu nie je po vôli, aby ho Poliaci vo svojej zúrivej nenávisti voči Rusku ťahali do vojenského stretu, čo dal najavo svojou neúčasťou na oslavách začiatku 2. svetovej vojny v Poľsku. Trump sa snaží odpútať od Európy, ponechať ju svojmu osudu a hlavnú hru rozohrať s Ruskom. Putin mu dokonca položartom ponúkol, že mu predá ruské nadzvukové raketové systémy (zrejme má v talóne ešte voľačo oveľa lepšie). O spoluprácu s Ruskom je zrazu na Západe veľký záujem. Len naši liberálni fašisti broja za zaradenie Ruska do bezpečnostnej hrozby. Zaspali dobu a vývoj na scéne globálnej politiky, čím Slovensku len mimoriadne škodia.

Trump sa usiluje o všetko to, čo je v protiklade s agendou súčasného ultraliberálneho fašizmu, teda aj toho na Slovensku na čele s prezidentkou a trojlístkom PS+SPOLU+Za ľudí. Trump s Putinom si vzájomne nahrávajú na smeč v spoločnom boji proti globálnemu liberálnemu fašizmu a ich hra je čím ďalej tým úspešnejšia. To by malo byť povzbudením aj pre vlastenecké sily na Slovensku v boji proti extrémnemu liberalizmu, ktorý aj s pomocou silného mediálneho tlaku a lynčovania protivníkov preberá kontrolu nad bezpečnostnými zložkami štátu, prokuratúrou a súdnictvom, čoho svedectvom je aj vykonštruovaný proces vyšetrovania vraždy Kuciaka: https://blog.hlavnespravy.sk/13771/liberalno-fasisticka-mafia-demonstruje-svoju-moc-a-silny-politicky-tlak-aj-v-suvislosti-s-vykonstruovanym-procesom-vysetrovania-obvinenych-mariana-kocnera-a-spol/

Ako aj protiústavné odsúdenie Mazureka, ktoré odštartovalo etapu potláčania slobody slova a prejavu doteraz garantovanej ústavou. Pravda, pre liberálov platí absolútna sloboda a beztrestnosť, či už ide o výzvu Emilka Hodála k vraždeniu vlastencov, likvidovaniu štátnej suverenity, organizovanie majdanov, rasistickú podporu genocídy bielej rasy nelegálnou migráciou, štvavý a nenávistný antirusizmus a antislovakizmus, akceptáciu pedofílie, úžeru, daňové a pozemkové podvody, propagáciu drog alebo pretláčanie zvrátenej antihumánnej agendy LGBT. Hon na čarodejnice je už v plnom prúde, čo potvrdzujú aj nehorázne útoky na Fica za jeho podporu Mazureka. Boj sa priostruje.

Ak liberálni fašisti nakrátko preberú totálnu moc nad Slovenskom, spôsobia škody, z ktorých sa budeme dlho spamätávať. Preto musíme byť neustále na stráži a odhaľovať ich podlé vlastizradné zámery a úskoky.

Autor: Ing. Peter Kohút, CSc.

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/13839/rusofobi-zuria-trump-im-ustedril-dalsiu-neprijemnu-facku-spolocny-boj-putina-a-trumpa-proti-globalnemu-liberalnemu-fasizmu/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár