Správa z Bali: Keby médiá hovorili pravdu, sú tu státisíce mŕtvych

· Čas čítania: 1 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

Český cestovateľ a propagátor zdravého životného štýlu Michal Shark, ktorý momentálne žije na Bali, na svojom FB profile uviedol:

„Len sa zamyslite nad tým, ako je to celé jeden veľký podvod na ľuďoch. Vidíte, čo chcú, aby ste videli. Každý rok príde na Bali 6 miliónov turistov a z toho tretina sú turisti z Číny.

Pred koncom roka bolo Bali plné Číňanov, okrem státisícov iných turistov. Presne vtedy, keď vírus začal vo Wuhane. Z Číny na Bali v tom čase prišlo 125 lietadiel a dokonca 5 lietadiel týždenne priamo z Wuhanu.

Bali je malý ostrov a až do zatvorenia hraníc bol preplnený turistami z celého sveta a ako som písal, z veľkej časti práve z Číny. To znamená, že Bali bola najriskantnejšia oblasť.

Takže možno predpokladať, že vírus sem dovážala priama linka z Číny. A podarilo sa. Koncom roka prepukla na Bali viróza, ale preto, že nikto netušil, že je to „smrteľný“ vírus, všetci to vyležali doma a boli v poriadku. Takže tu na Bali vznikla imunita.

Keby bola pravda, čo hovoria médiá po celom svete, na Bali by boli státisíce mŕtvych.

Nič také sa nedeje ani teraz. Guvernér oznámil, že na Bali je 81 prípadov, a len 8 z nich sa nakazilo doma. Iní si to priniesli zo svojich ciest. A to sa tu na Bali vo väčšine prípadov nenosia rúšky a ľudia sú bežne vonku.

Keby všetko to, čo nám hovoria, bola pravda, druhým „epicentrom“ výskytu po Wuhane by bolo určite Bali.“

Zdroj: FB

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár