Fínske školy zakázali mobily. Žiaci sa viac rozprávajú a sú sústredenejší
V škole Kungsvagens Skola v meste Sipoo, severovýchodne od fínskej metropoly Helsinki, zakázali používanie mobilných telefónov počas vyučovania aj prestávok. Učitelia ráno odoberajú telefóny žiakom od 13 do 15 rokov a ukladajú ich do uzamknutej miestnosti až do konca … Čítať ďalej







