Bývalá juhokórejská prvá dáma odsúdená na 20 mesiacov väzenia
Súd odsúdil bývalú prvú dámu Kim Keon Hee na jeden rok a osem mesiacov väzenia za porušenie protikorupčných zákonov, informovala televízia YTN. Prokurátori proti nej vzniesli tri obvinenia, ale v dvoch z nich bola uznaná za nevinnú. Kim bola obvinená z … Čítať ďalej







