Sputnik záchrana alebo vládny puč

· Čas čítania: 3 min.

Všetko nasvedčuje, že prepukol utajovaný vládny puč. Na voličov sa pripravuje najväčší podvod v dejinách. Už pár týždňov sa mienka mainstreamových médií začala obracať proti Matovičovi. Riadená marioneta Čaputová, ktorá sa doposiaľ viac zaujímala o predvádzanie dizajnových náhubkov, ako o Slovákov, očividne dostala nové pokyny, kedy vystúpila zo svojej komfortnej zóny a dala otvorene najavo, že Igor Matovič je odpísaný. Progresívci, odhodení voličmi na smetisko dejín, začali vyliezať zo svojho tieňa a statusmi pripomínajú nehynúcu túžbu hrať úlohu v riadení štátu.

Niet pochýb, že Matovič sám vytvoril živnú pôdu pre vlastnú likvidáciu. Odhodlane a s mimoriadnou servilnosťou plnil zadania Merkelovej a bruselského vražedného aparátu na likvidáciu krajiny. Vo svojej servilnosti a vlastnej duševnej nevyrovnanosti zjavne prekročil nadiktované hranice do tej miery, že Slovensko bolo jedinou krajinou, kde občania pod jeho nevyrovnanou covidovou diktatúrou pristúpili k podpisovaniu petičných hárkov za referendum o nových voľbách. Matovičova psychopatická tyrania občanov by nebola na prekážku, pokiaľ by sa ho podarilo udržať v miere únosnej pre občanov. Zopár medzinárodných politických faux-pas utvrdilo mienku nadvládneho riadenia, že nastal čas vymeniť figúrky na šachovnici. Aj napriek vysoko narcistickému mysleniu a egocentrizmu si Matovič uvedomil, že jeho dni sú spočítané.

Nadnárodné riadenie rýchlo pochopilo, že popri nasadeniu občanov pri zbieraní podpisov na referendum, by hrozil tlak na nové voľby a po absolútnom krachu Matovičovej koalície by sa zrejme málo z koaličných strán dostalo do parlamentu alebo by obsadili veľmi nízky počet poslaneckých miest. Ani najväčšie zúfalstvo Slovákov nedokáže priniesť Čaputovej proamerickej, globalistickej a proislamskej strany Progresívne Slovensko dostatočne vysoké percento voličov, aby obsadili rozhodujúce vládnuce pozície, preto bolo nevyhnutné zohrať pohoršenú scénu, v ktorej Čaputová zdvihla hlas, ktorý má presvedčiť voličov, že konečne pracuje pre ich prospech a ide urobiť poriadky s Matovičom.

Je ťažko uveriteľné, že by Matovič pochopil, že keď zo strany nadnárodného riadenia už nemôže očakávať žiadnu podporu, aby urobil zúfalé gesto v nádeji, že v novom kole, v ktorom sa budú rozdávať nové karty, môže získať podporu zo strany občanov, alebo si uvedomil, že v prípade hlbokého pádu, bude do konca svojej existencie personou non grata a doživotne na území Slovenska nebude nikdy v bezpečí a podnikol najzúfalejší krok na záchranu vlastného života a objednal ruské vakcíny Sputnik. Obzvlášť nie po prijatí doposiaľ najrepresívnejších opatrení. Objednanie vakcín Sputnik bolo gesto, ktoré mu definitívne a oficiálne zlomilo krk u celej proamerickej koalície. Je vysoko pravdepodobné, že  na tento krok ho znavigoval niekto, kto potreboval urýchliť oficiálny dôvod na jeho odvolanie. Údajná podpora objednania ruských vakcín ministrom obrany Naďom, naznačuje súhru koaličných partnerov na jeho elimináciu, pričom si zachovajú vládne posty aj naďalej. Preto bola spustená akcia Sputnik, ktorá elegantne zachráni posty celej vládnucej koalícii a obetuje samotného Matoviča.

Za víťazstvo sa však  rekonštrukcia vlády  označiť nedá ani náhodou. Naprogramovaná marioneta v prezidentskom paláci a koalícia chcú predísť novým voľbám, oficiálne kočírujú verejnú mienku od myšlienky na nové voľby, k verejnej nekompromisnej teórii o rekonštrukcii vlády. Samozrejme takej, aby boli vládne posty porozhadzované medzi vyvolenými politikmi a do vlády sa dostali dokonale ovládateľní, poslušní vykonávači vôle nadnárodného riadenia. Čaputová ignoruje skutočnosť, že tŕňom v oku národa nie ani zďaleka len Matovič, ale celá jeho suita, od ministra obrany, zahraničia, financií a zdravotníctva, covidových „odborníkov“, vrátane SaS s jej antiľudovou politikou, ktorá pod zámienkou pandémie rozdrvila akékoľvek práva pracujúcich. Súčasný krok je extrémne veľmi nebezpečný pre občanov, utíši ich prvotný hlad po ukončení psychopatického teroru, ale poprehadzovaním figúrok, dostrčením nových nevolených a ich uhladenejšou zrozumiteľnejšou rétorikou vo vzťahu s občanmi, sa nič nezmení k lepšiemu.

Čo je ale najdôležitejšie, berie občanom, ústavným nositeľom moci, právo na výber novej politickej reprezentácie alebo dokonca na zmenu parazitického korporátneho diktátu.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár