Stanovisko SBM k 335. výročiu bitky pri Viedni (12.9.1683)

· Čas čítania: 3 min.
Foto: archív
12. septembra 2018 si pripomenieme 335. výročie víťazného ťaženia poľského kráľa Jána III. Sobieskeho nad tureckým veľkovezírom Kara Mustafom. Stalo sa to pri Viedni. Boh daroval Európe víťazstvo nad polmesiacom vďaka pokániu a viere kresťanov, a tiež príhovoru preblahoslavenej Božej Matky, Panny Márie! Islam sa síce na chvíľu zastavil, ale pokračoval ďalej, a aj v súčasnosti pokračuje vo svojej expanzii.
Kto ho dnes najviac presadzuje? Je tragédiou, že je to práve cirkevná hierarchia zjednotená s heretickým Vatikánom! Pod pláštikom falošnej solidarity a lásky k moslimským utečencom vedome presadzujú plánovanú islamizáciu. Napríklad bratislavský arcibiskup S. Zvolenský tvrdí, že migračná kríza nás vraj učí ľudskosti, podľa slov tzv. pápeža Františka máme „zvážiť všetky fo rmy pomoci pre utečencov a migrantov“ a integrovať ich do spoločnosti. TOTO JE ZRADA KRISTA, TRADIČNEJ RODINY, AJ KATOLÍCKEJ CIRKVI!
Veď o čo ide v migračnej kríze? Jej cieľom je zničenie spasiteľnej viery v Krista, zavedenie násilného práva šaria  a podrobenie sveta Alahovi, ktorý je jedným z 365 bôžikov Mekky. K čomu by mala migračná kríza podnietiť politikov a cirkevných predstaviteľov? Politickí, aj cirkevní lídri by mali preukázať pravú ľudskosť hlavne voči vlastným občanom a to tak, že sa zasadia o to, aby sa štátne hranice pred utečencami uzatvorili a aby bol islam, ako náboženstv o násilia a smrti, zakázaný! Ak k tomu nedôjde, tak potom nám imigranti ukážu svoju moslimskú „ľudskosť“, ktorú pán Zvolenský vedome zatajuje a to v podobe teroristických atentátov, znásilnených žien, zvýšenej kriminality, no go zón…
Preto k 335. výročiu bitky pri Viedni, kedy nastala záchrana Európy aj kresťanstva pred islamom, VYZÝVAME a ŽIADAME:
1. vládu:
Nenechajte sa oklamať manipuláciou liberálov ich zneužitými pojmami o „milosrdenstve“ k imigrantom, a tak, ako doteraz, aj naďalej statočne bráňte našu vlasť pred prijímaním moslimských utečencov.
2. katolíckych kresťanov:
Čiňme pokánie za naše hriechy i za hriechy slovenského národa, lebo rozšírenie islamu je Božím trestom za neposlušnosť voči Bohu. Prosme taktiež Trojjediného Boha za obnovu a záchranu živého kresťanstva na Slovensku a za ochranu pred islamizáciou. K tomu nás môže inšpirovať napr. spoločná modlitba svätej hodiny denne od 20. do 21.hod. O 21.00 hod dávajú kňazi a biskupi pravovernej katolíckej cirkvi požehnanie na štyri svetové strany. Ostrihomský arcibiskup a Slovák, Juraj Selepčéni – Pohronec, pred bitkou pri Viedni povedal kresťanským vojskám: „Nebojte sa, nebudete bojovať proti nepriateľom sami. Bude s vami Panna Mária.“
3. všetkých úprimných Slovákov a ľudí dobrej vôle:
Píšte prezidentovi, premiérovi, poslancom NR SR, aj cirkevnej hierarchii, aby sa postavili za kultúrne aj duchovné dedičstvo sv. Cyrila a Metoda a svojim odmietavým stanoviskom bránili svoju Otčinu aj naše rodiny, pred plánovanou islamskou genocídou.
Pochválený buď Ježiš Kristus!
Rehoľníci Spoločnosti svätého Bazila Veľkého, Jarok, 10. 9. 2018
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár