Štátny tajomník MO Ondrejcsák: ZOMRI!

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Facebook

Štátny tajomník ministerstva obrany Róbert Ondrejcsák zverejnil na svojom FB profile fotografiu, na ktorej je v tričku nenávistnej stránky ZOMRI, pred hamburgerom s hranolkami, s „duchaplným“ komentárom: „Na poctivej diéte… Keep calm and eat veeeľké hamburgery…“ („Keep calm and zomri!“ je ústredným heslom tejto bizarnej facebookovej stoky).

Zdroj: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10214906009185620&id=1289419724

Fotografiu ukázali aj na ZOMRI s typickou vulgárnou poznámkou: „Jeden z mála politikov tejto vládnej koalície, ktorý sa nebojí verejne postaviť kapitánovmu riťolízačstvu a vyťahuje nás z hlbokej Putinovej žumpy.“

Táto masívne sponzorovaná stránka je bez najmenších pochybností politickým nástrojom ľudí okolo strany, u ktorej sa už kvôli jej hejterstvu uchytil názov AGRESÍVNE SLOVENSKO. Ale podporu, ako vidno, jej prejavujú aj politici z iných zoskupení. Ondrejcsáka do jeho súčasnej funkcie nominoval Most-Híd. Pôvodne bol štátnym tajomníkom a politrukom na ministerstve obrany už za Radičovej vlády, často je kritizovaný za jeho profesionálnu nekompetentnosť, nahrádzanú politizáciou rezortu ako za čias normalizácie.

Ako sme už viackrát písali v našom mesačníku i na našom webe, propagovanie ZOMRI, chŕliacej nenávisť na všetko pronárodné, pod zámienkou satiry, je spoločným menovateľom všetkých politikov, „nezávislých“ aktivistov a médií, podporujúcich americkú agresivitu a neoliberálnu agendu. Čo má zrejme byť to „vyťahovanie z Putinovej žumpy“.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár