STRATEGICKÁ IMPOTENCIA LIBERÁLNEJ PROPAGANDY

· Čas čítania: 1 min.

Denník N sa zúfalo snaží bojovať proti nezávislým médiám, ktorých vplyv rastie. Najnovšie píše: „Zostavili sme zoznam webov a facebookových stránok, ktoré pomáhajú Kotlebovej strane, hoci oficiálne sa k nej nehlásia.“ Konkrétny zoznam je v spoplatnenej, zamknutej časti článku, môžeme sa teda len domýšľať, či sa v ňom nachádza aj Zem&Vek. Vieme si však ľahko predstaviť, že aj nás zaradil denník N medzi „kotlebovské médiá“, pretože sme priniesli aj iný pohľad na trnavský míting ĽSNS, kde došlo k potýčkam medzi kotlebovcami a progresívnymi „bojovníkmi proti fašizmu“.

V spomínanom článku sa presne preto kritizuje webová stránka o alternatívnej medicíne Bádateľ: „Facebooková stránka Bádateľ oficiálne láka svojich priaznivcov na to, že im prináša „zaujímavosti zo sveta zdravia“. Teraz s nimi bez varovania začala zdieľať príspevky, ktoré prezentujú Kotlebovu verziu toho, čo sa odohrávalo na protestoch v uliciach.“

Denník N a podobné propagandistické médiá tiež nesustále šíria informácie o ďalších krokoch cenzúry a zabraňovania slobodného prístupu k informáciám. Z toho vyplývajú dve elementárne ponaučenia:

1. Definitívne stratili monopol vplyvu.

2. Nestratili brilantné „strategické“ schopnosti: Za ich správy si na rozdiel od správ v nezávislých médiách v drvivej väčsine MUSÍTE PLATIŤ!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár