Suleiman: Ďakujeme Rusko! Bez vás by už dávno Osmani a sionisti zhltli Sýriu a zotročil jej ľud

foto: FB
Sýrske vládne sily aj s podporou ruského letectva ostatné dni dobyli niekoľko obcí v regióne Idlib, ktoré ovládali povstalci. Rodák zo Sýrie Jalal Suleiman sa poďakoval Rusom za pomoc v bojoch, ktoré aktuálne prebiehajú v jednom zo sýrskych regiónov. “V týchto chvíľach, vážení priatelia, prebieha jedna z najtvrdších bitiek medzi sýrskou a tureckou armádou, ktorá podporuje teroristov v sýrskej provincii Idlib,” napísal Suleiman na svojom facebooku s tým, že Turecko zaznamenáva veľké straty. “33 mŕtvych podľa tureckých zdrojov. Práve čítam, že izraelský sionistický štát atakuje Sýriu z juhu,” napísal a dodal poďakovanie Moskve. “Ďakujeme Rusko! Bez vás by už dávno Osmani a sionisti zhltli Sýriu a zotročil jej ľud,” dodal 54-ročný rodák zo sýrskej Wreidy. Absolvent Strojníckej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave na Slovensku pôsobí ako prekladateľ.

Ako informovalo teraz.sk Turecko dnes vyzvalo OSN na vytvorenie bezletovej zóny nad provinciou. Hovorca tureckého prezidenta Erdogana na svojom twitteri píše o genocíde. “Milióny civilistov sú už mesiace bombardované zo vzduchu. Terčom vládnych náletov sa cielene stáva infraštruktúra vrátane škôl a nemocníc. Pred našimi očami prebieha postupná genocída. Tí, ktorí majú svedomie a česť, musia prehovoriť,” dodal Fahrettin Altun. Vysoký predstaviteľ EÚ pre zahraničnú a bezpečnostnú politiku Josep Borrell vyzval dnes na deeskaláciu napätia.

Jalal Suleiman komentoval aj turecké správanie sa smerom k európskemu spoločenstvu. “Diktátor Erdogan vydiera EÚ skrze utečencov,” doplnil s tým, že z Bruselu neočakáva žiadnu odpoveď proti Turecku. “Asi žiadna! Majú pravdu tí, ktorí tvrdia, že tento ekonomický obor je odjakživa politickým trpaslíkom!”

Zdroje:
https://www.facebook.com/jalal.suleiman.33?__tn__=%2CdC-R0.g-R&eid=ARDtxY3osHeFDl7yWkjp1mOrjz-myOUKVlq0LX_ra16pnAuDwI9FRtt9Zyj7PrFcbCG7u6glyS83ZIOn&hc_ref=ARQcbFHvZivhGRX0Z4H6L2QbdyrebkvX0qYoI6OhW8wRHO-I7e5uiynx59IF259k8cc&fref=nf
https://www.aktuality.sk/clanok/768098/turecko-vyzvalo-na-zavedenie-bezletovej-zony-nad-syrskou-provinciou-idlib/
https://www.teraz.sk/zahranicie/eu-borrell-vyzval-na-okamzite-zastav/449115-clanok.html

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply