Život na vidieku bez mesta a opačne je nemožný

Podľa Eurostatu žije na starom kontinente tretina obyvateľov na vidieku, z ktorých značná časť pracuje v mestách a preto „kikiríkanie, či pachy“ po domácich zvieratách, ale aj pestovanie poľnohospodárskych plodín, či zber, skôr neregistrujú. Nejde o domácich vidieckych usadlíkov, ale mestských prisťahovalcov, ktorí … Čítať ďalej

0
x

Dostávajte upozornenia na aktuálne udalosti priamo do vašej e-mailovej schránky.