Talianska vláda spustila ako jedna z mála v EU silnú prorodinnú politiku a robí prvé kroky proti pretláčaniu gender ideológie

Tagged With: , , , , 1 Comment

Taliansky minister vnútra a líder Ligy Matteo Salvini urobil v týchto dňoch ďalšie dôležité kroky! Ohlásil silnú prorodinnú politiku talianskej vlády a zasiahol aj proti pretláčaniu zhubnej a spoločnosť ničiacej gender ideológie! V tlačivách už nebude tolerovať Rodiča 1 a 2, ale obnovil definície Otec a Matka.

Ako Salvini na margo toho uviedol: „Už bolo dosť rodiča 1 a 2. Obnovil som otca a matku!“ A pokračoval: „Povedali mi, že na webových stránkach ministerstva sú formuláre pre vydávanie elektronických občianskych preukazov s kolónkami ‘Rodič 1‘ a ‘Rodič 2‘. Hneď som webovú stránku nechal zmeniť, aby sa obnovili definície ‘matka‘ a ‘otec‘! Je to síce len malé gesto, ale urobím všetko pre to, aby to tak bolo stanovené aj v Ústave! Budeme hájiť prirodzenú rodinu založenú na zväzku medzi mužom a ženou!“

Salvini tak aj týmto malým, no dôležitým gestom vyslal národu jasný signál, že mu záleží na základnej a najdôležitejšej bunke spoločnosti – rodine a stojí plne za jej ochranou! A to je základom pre zachovanie zdravej spoločnosti založenej na normálnych, morálnych, etických a rodinných hodnotách, tj. na tom, čo od nepamäti tvorí základ každej spoločnosti, resp. tvorilo až do príchodu ideológie liberalizmu, ktorá chce všetko, čo robilo človeka človekom a definovalo národ národom zničiť! V Európe teda konečne vládne ďalšia vláda, ktorá si uvedomuje, čo je pre jej národ skutočne dôležité a snaží sa podľa toho aj konať! A okrem stopnutia migrácie a započatia deportácií migrantov je to práve podpora rodiny a zdravých morálnych a etických hodnôt! A tiež s nimi súvisiace zvýšenie pôrodnosti domáceho obyvateľstva, čo má Liga aj medzi svojimi prioritami!

A o tom, že to v tomto smere Salvini a jeho Liga myslí skutočne vážne najlepšie svedčí nedávny krok talianskej vlády, ktorá pár dní dozadu ohlásila svoju novú prorodinnú politiku s cieľom zvýšiť pôrodnosť Talianov a zlepšiť starostlivosť a pomoc deťom a viacpočetným rodinám! Za týmto zámerom vláda založila aj ministerstvo rodiny, na čo Salvini reagoval slovami: „Vytvorili sme ministerstvo rodiny, ktoré sa bude zaoberať plodnosťou, škôlkami a jasľami a bude pracovať na rozpočtovom systéme, ktorý bude zahŕňať viacpočetné rodiny. Krajina, ktorá nerodí vlastné deti, je odsúdená na zánik.“ Súčasná talianska vláda teda veľmi dobre chápe, čo jediné môže Taliansku pomôcť. A migranti, ani žiadne zhubné liberálne ideológie to nie sú. Je to jedine podpora mladých rodín, ktoré sú ako jediné schopné zabezpečiť Taliansku nové generácie a dôstojnú budúcnosť. Pretože všetko ostatné, čo je súčasťou tzv. európskych „hodnôt“ odsudzuje danú krajinu len k zániku! Taliani to pochopili, kedy to pochopia aj ostatné krajiny EU?

Autor: Martin Bago

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/7147/talianska-vlada-spustila-ako-jedna-z-mala-v-eu-silnu-prorodinnu-politiku-a-robi-prve-kroky-proti-pretlacaniu-gender-ideologie/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...
One Response to "Talianska vláda spustila ako jedna z mála v EU silnú prorodinnú politiku a robí prvé kroky proti pretláčaniu gender ideológie"

Pridaj komentár

  & Časopis