Tibor Eliot Rostas: Verím v zmŕtvychvstanie

Verím v zmŕtvychvstanie. V zmŕtvychvstanie a vzkriesenie Človeka a jeho dôstojnosti, ktorá otupieva pod masívnym nátlakom postupnej likvidácie všetkých slobôd. Korona priniesla kolosálne odhaľovanie charakterov, ukázala pravú tvár tých, čo uverili absurdným podvodom a lžiam, odhalila tých, ktorí iných znásilňovali k fantasmagóriam o slobode cez „vakcínu“ a neľudským vydieraniam, psychickému teroru, izolácii, bezpráviu a bezmocnosti.

Nič z toho by sa nestalo bez toho, aby s tým polovica tohto národa z toho alebo onoho dôvodu nesúhlasila a nevtiahla tak ostatných do novej podoby totality, ktorá by sa neudiala bez ich súhlasu a podvoleniu tak, ako masy prijali fašizmus v minulom storočí.

Verím v zmŕtvychvstanie a vzkriesenie Ducha Človeka, ktorý si uvedomuje, že život je príliš krátky na nenávisť, život nevytvára to, čo vlastníme ale to, ako ho žijeme. Všetky zákony sveta sa dajú zhrnúť do jedinej, jednoduchej a prastarej múdrosti: nečiň iným to, čo nechceš, aby činili tebe.

Čím viac zákonov, tým viac zlodejov, to už vedel Lao’c. A to vedel aj Chamurapi, o tom je aj jednoduchosť Desatora. Ak bude najvyšším zákonom pravda a cnosť, potom až nastane úsvit. Dnes je pretláčaná falošná a prekrútená verzia slobody rozhodnutí v tom, že luciferiánska (v preklade osvietenetská) ideológia zámerne zavrhla Boha, či Najvyššiu univerzálnu inteligenciu, ak chcete. A tak je bez Boha dovolené všetko. Výsledky už vidí každý – slobodnú vôľu sme zamenili za svojvôľu.

Kráľovstvo a múdrosť celého Univerza nosíme každý v sebe, iba ho objavujme – o tom je to najvzácnejšie, čo tu máme: čas. Napokon vo výsledku raz všetko vypláva na povrch, nič na tomto svete neostane navždy skryté, pretože pravda je dcérou času.

Boh žehnaj vzkrieseniu ducha tohto národa. Ten nepotrebuje ďalších a ďalších „úspešných“ a ďalších a ďalších politikov slintajúcich po peniazoch, popularite a moci – ale vľúdnych ľudí s dobrým srdcom a bystrým umom, ktorých nezastrašia dlhé tiene malých duchom.

Príjemné sviatky, priatelia.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár