Tichá genocída Slovanov

· Čas čítania: 2 min.

„Musíme zredukovať svetovú populáciu ľudí,” vyhlásil kedysi bývalý šéf kampane amerického prezidenta Billa Clintona John Podesta. Podobný plán, založený na eugenike, uplatňovali aj Hitlerovi nacisti. Jednoducho a na rovinu povedané: jeho podstatou je odstrániť tzv. darmožráčov, aby čo najviac svetových zdrojov zostalo pre menší počet vyvolených. S touto myšlienkou sa stotožnili aj neskorší svetoví lídri.

V autorskom článku v denníku Washington Post Podesta tvrdí, že „zníženie počtu ľudí na svete nie je len žiaduce, ale absolútne potrebné, aby sa do roku 2050 znížili emisie CO2“! Tak sa podľa neho zvýši životná úroveň, zabezpečí lepšia budúcnosť a zdravšie potomstvo.

„Bolo treba 200 000 rokov, aby sa populácia ľudí dostala na dve miliardy v roku 1940, ale len za 75 rokov sa tento počet takmer zoštvornásobil na asi 8 miliárd,“ napísal Podesta. „Ale ak budeme naďalej na medzinárodnej úrovni investovať do programov plánovania rodiny, dokázali by sme tento počet zastabilizovať pod úrovňou 10 miliárd,“ prezradil svoj plán a dodal, že prostriedky, ktoré navrhuje na dosiahnutie tohto cieľa, odrážajú americké hodnoty a zabezpečia líderstvo USA. K ich presadzovaniu sa v roku 2015 zaviazalo 193 štátov v OSN. Sú jasné zo života: feminizmus, odkladanie tehotenstva, antikoncepcia, obmedzenie počtu detí, rozvody, juvenilná justícia. Na Brownovej univerzite vypočítali, že vďaka znižovaniu pôrodnosti stúpne príjem obyvateľov o 10 percent na hlavu.

Autor: Ratko Sudecký

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár