Tlak na ZEM&VEK silnie

Milí priatelia,

je už dávno nepriehliadnuteľným faktom, že ideologická nenávisť a zaslepenosť na Slovensku prekračuje všetky doposiaľ predstaviteľné medze. V mene tolerancie a názorovej plurality sme sa dostali až tak ďaleko, že ideológom už nestačí rušenie besied v knižniciach, ale knižnice už dokonca pranierujú aj za to, že archivujú riadne zaregistrované periodikum MK SR.
Najnovšie bolo pod politickým tlakom prinútené TESCO, aby ZEM&VEK vyradilo zo svojej ponuky. Ako sa však v praxi ukázalo, podobný krok v súvislosti s vyradením nášho mesačníka zo siete BILLA nemal žiaden vplyv na predajnosť, naopak, počet predaných kusov za august 2018 vzrástol. Náš mimoriadne prenasledovaný časopis je tŕňom v oku politických aj finančných skupín, zakúpiť si ho však môžete v novinových stánkoch po celom Slovensku. No ideálnym riešením naďalej ostáva, ak si nás predplatíte.
Vďaka
Za redakciu Zem&Vek
Srdečne
Tibor Eliot Rostas

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply