Tódová z Denníka N podľa vlastných slov “oje*ávala” štát

Z dostupných zdrojov prenikajú na verejnosť informácie o záhadných finančných machináciách novinárov z Denníka N. Najvypuklejším prípadom sú podvodne získavané finančné dary Moniky Tódovej a jej kolegov. Dokazuje to jej komunikácia so zástupcom šéfredaktora Denníka N Konštantínom Čikovským, plná vulgarizmov najhrubšieho zrna, ktorú zverejnil portál Fakty a dôkazy tu: https://www.faktyadokazy.cc/2019/10/07/tajomny-darca-dennika-n/

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Ako sa uvádza v článku, v septembri – októbri 2014 podali výpoveď z denníka SME viacerí novinári a novinárky. Medzi nimi bola aj Monika Tódová, rodená Žemlová. Väčšina týchto novinárov prešla do vznikajúceho Denníka N, ale na dva mesiace sa niekde potrebovali „zašiť“. Monika Tódová sa „zašila“ na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, kde bola od 01.11.2014 do 31.12.2014 vedená v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Začiatkom decembra písal Čikovský Tódovej, aby mu poslala číslo účtu, na ktorý by jej prišiel “dar” od neznámeho darcu. Malo ísť o sumu 1500 eur, na “prilepšenie”. Tódová sa najprv zdráhala s tým, že už teraz pracuje na čierno popri nezamestnanosti a má pocit, že takto “oje*áva” štát. Čikovský jej poradil, aby si za dar kúpila počítač a pomohla tak firme znížiť počiatočné náklady. Potvrdil, že rovnaký “dar” dostal aj on sám.

Obraz o etickom a mentálnom svete novinárov z propagandisticko – dezinfornačných médií si už spravte sami. A spolu s vami by si ho mali nepochybne spraviť aj orgány činné v trestnom konaní, finančná správa alebo kriminálna polícia.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply