Tragédia Slovenska = vláda Progresívneho Slovenska

Poslanec NR SR Milan Vetrák ma vo svojom článku upútal otázkou: „Ak nominanti Progresívneho Slovenska (PS) tunelujú peniaze v státisícoch eur v samospráve, čo môžeme čakať, ak sa dostanú k moci na celoštátnej úrovni, kde pôjde o milióny až miliardy eur?! “  M. Vetrák  článok  napísal v dobrej viere a v predtuche čo asi môže čakať Slovensko po voľbách, ak by si moc  uzurpovala strana Progresívne Slovensko.

Medzi politicky nezrelých občanov SR patrí nepochybne Michal Šimečka. Dostal sa do čela strany PS, ktorá je masívne podporovaná G. Sorosom a jeho ekonomicko – politickou mafiou. Z tejto liahne pochádza i dočasná prezidentka Čaputová, ktorá o chvíľu odíde na politické smetisko dejín Slovenska.

Michal Šimečka môže mať titulov koľko chce. Nie sú zárukou jeho politickej zrelosti, ani zárukou, že bude konať v prospech Slovenska. To, že je podpredseda Európskeho parlamentu svedčí nie o jeho politických vedomostiach, ale o jeho lokajstve voči vedeniu EÚ, ktorého hlavná predstaviteľka Ursula von der Layenová verne slúži USA a ťahá EÚ do priepasti. Vedenie EÚ nestojí o odborníkov z radov poslancov, ale o pritakávačov diktátorskej politiky EÚ. Layenová musí mať silných ochrancov, keď ani dokázaná korupcia ju nesfúkla z politického postu ako sviecu. Opäť nitky vedú k G. Sorosovi a Deep State.

Na margo Martina Šimečku, otca Michala Šimečku Hlavné správy napísali:

„To, čo ešte donedávna bolo považované za konšpiráciu, sa nakoniec ukázalo ako skutočnosť. Martin Šimečka z kontroverzného Denníka N, ktorý označil Georga Sorosa za svojho priateľa, priznal, že tento americký miliardár židovského pôvodu svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara“. Martin Šimečka sa tiež vyjadril nasledovne: „Časť svojich peňazí (Soros) dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii.” To znamená jediné. Ekonomicko – politický manipulátor G. Soros zasahuje do diania iných štátov, korumpuje ich predstaviteľov alebo dotáciami zabezpečuje ich víťazstvo vo voľbách. Pretože dnes je jasné, že úspech vo voľbách v prvom rade, závisí od toho, koľko peňazí a komu sa do volieb „naleje“. Ozaj smutné, ak má osud štátu záležať od kupliarskej strany podporovanej Sorosom. Šimečkovci sa môžu hájiť ako chcú. Biľagu o tom, že sú podporovaní Sorosom sa nikdy nezbavia. Je to jednoducho fakt.

Martin Šimečka celkom určite riadi kroky svojho syna Michala a zrejme sa stretáva so Sorosom a odovzdáva od neho pokyny čo má jeho syn robiť. Čiže prepojenie klanu Šimečkovcov na ideového vodcu a donora Progresívneho Slovenska je celkom jasné. Fedor Blaščák, súčasný vodca Nadácie otvorenej spoločnosti na Slovensku (NOS) tvrdí, že Soros už po roku 1989 investoval do ovplyvňovania politiky na Slovensku 100 mil. USD. Z toho cez NOS to bolo okolo 70 mil. USD a zvyšok podpora rôznym (prosorosovským)  projektom a prosorosovským médiám. Nie je ťažké uhádnuť ktoré sú to. Že páni v SME a DenníkuN? Á propos… Nevadí dnešným Židom na Slovensku ani to, že Soros pomáhal s konfiškáciou židovských majetkov počas druhej svetovej vojny? Pozrite si nasledovné závažné video, po ktorom by Slováci Progresívne Slovensko voliť nemali. Pretože Progresívne Slovensko je zapredanecká strana. Video ponúka záverečnú otázku: Je Lucia Plaváková, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska členkou NOS ako to tvrdí jej nový riaditeľ Alexander Soros? To, že je Plaváková lesba mi nevadí. Vadí mi to, že sa snaží presadzovať na Slovensku cudzie záujmy za cudzie peniaze podobne ako celé PS.

A len tak na okraj nemali by OČTK preveriť na aký účel sa použilo uvedených sto miliónov dolárov? A či nedošlo k naplneniu niektorého z paragrafov trestného zákona?

Na stránke SITA : „Michal Šimečka považuje za smutné a nebezpečné, že v slovenskej politike aktuálne pôsobia aj predstavitelia a strany, ktoré by v roku 1968 boli schopné podpisovať pozývacie listy do ruskej Moskvy a taktiež Slovensko zbavovať slobody a samostatnosti“.

Ide o vyslovene manipulatívny text. Michal Šimečka nevie o čom bol rok 1968, nevie o skutočnom pozadí roku 1968 nič a vyslovuje iba dohady ničím nepodložené. Ale ja upravím jeho vyjadrenie do reálnej podoby o udalostiach, o ktorých by mohol niečo vedieť.

Považujem za smutné a nebezpečné, že v slovenskej politike aktuálne pôsobia aj predstavitelia a strany, ktoré v roku 2022 boli schopné realizovať podpis tzv. údajne obrannej DCA dohody s USA, čiže pozvanie na okupáciu Slovenska armádami NATO a USA a tým Slovensko postupne zbavovať slobody a samostatnosti. Tento proces zrady Slovenska uskutočnila vláda SR, 79 poslancov NR SR a prezidentka SR. Na rozdiel od dohadov Michala Šimečku sa tieto udalosti na Slovensku stali.

Progresívne Slovensko a Michal Šimečka tvrdia na stránke SITA, že chcú presadiť voľby zo zahraničia aj pri prezidentských voľbách. Michal Šimečka tvrdí, že nie je fér, že takáto možnosť neexistuje. Pripomína, že o voľbu poštou v predčasných parlamentných voľbách požiadalo rekordných 72 993 ľudí, ktorí chcú mať slovo v tom, kto a akým smerom bude viesť Slovensko.

Michal Šimečka je mimoriadne nebezpečný politik pre Slovensko. Môj názor je, že trvalo žijúci Slováci a Slovenky v zahraničí by nemali mať možnosť voliť. Z jednoduchého dôvodu. Neorientujú sa dostatočne v politickej situácii, sú manipulovateľní s možnosťou využitia Sorosových zdrojov, nežijú na Slovensku, nie sú ekonomicky priamo činní na Slovensku, neplatia dane Slovensku, nemajú informácie o skutočných potrebách Slovenska, nemôžu ovplyvniť politické dianie tak, aby ich hlasy prispeli k politickej a ekonomickej stabilite SR a pod. Dôsledky zlej voľby zahraniční Slováci znášať nebudú. Žijú v iných pomeroch. Ale dôsledky ich zlej voľby bude znášať celý národ žijúci na Slovensku. Ich hlasy však môžu chýbať progresívcom a vôbec nepochybujem o tom, že Progresívne Slovensko prostredníctvom svojich nastrčených ľudí manipuluje s občanmi SR žijúcimi v zahraničí s cieľom zmocniť sa ich hlasov. Hlavne v Českej republike.

Michal Šimečka verný sluha G. Sorosa si splnil svoju sluhovskú úlohu, keď sa na adresu maďarského ministra zahraničných vecí Pétera Szijjártóa v súvislosti s jeho vyjadrením, že T. Gašpar je na Slovensku terčom honu vyjadril, že aby rešpektoval suverenitu Slovenskej republiky a zdržal sa výrokov, ktoré nepodložene spochybňujú nezávislosť Polície SR.

Pritom Szijjártó uviedol aj príklady z iných krajín, v ktorých sú napádaní politici v opozícii voči medzinárodnému liberálnemu neokolonializmu, liberálnemu mainstreamu  a statočne zastupujú národné záujmy. Okrem toho Szijjártó presne pomenoval, čo sa vo svete a i na Slovensku deje. Michal Šimečka je politický slepec ak to nevidí alebo je priamo trafený medzi oči jeho liberálnej prosorosovskej agendy, ktorú sa poslušne snaží plniť. Szijjártó jednoducho odkryl karty, ktoré mali ostať zavreté. Dnes sme v situácii, v ktorej nemôže byť ani reči o nezávislosti polície. Z polície sa stal politický nástroj na mocenské uskutočňovanie cieľov liberálno-progresívnej mafie.

Celkom správne na nebezpečenstvo Sorosovej politiky poukázal portál „Politickí väzni“ v článku „Zapriahnutí v Sorosovom chomúte“. Citujem: „Soros bez ostychu zverejnil cieľ svojho úsilia v knižke Vek omylnosti. Na str. 14 uvádza: „Ak preložím svoju filozofiu do podoby filozofického zámeru, môžem svoj cieľ definovať ako globálnu otvorenú spoločnosť.“ Samozrejme, že má ambíciu svetového vládcu. K tomu však potrebuje „všeobecne prijímanú ideológiu“. Na inom mieste hovorí, že otvorená spoločnosť rovná sa liberálna demokracia. Kto získal moc po voľbách v roku 1998, do ktorých „filantrop“ investoval dvadsať miliónov dolárov? Dzurinda a jeho SDK. Prakticky to boli väčšinou ľudia pochádzajúci z KDH. Nástup Dzurindovej vlády znamenal tvrdý útok na médiá, najmä obsadením STV teroristickým spôsobom. Šéfkou správnej rady Nadácie otvorenej spoločnosti financovanej Sorosom bola v istom období Iveta Radičová. Zničiť historickú pamäť, nastoliť vyhovujúcu ideológiu, to je cesta k Sorosom vysnívanej globálnej spoločnosti. Všetky prostriedky nátlaku, aké sú dnes už v spoločnosti jasne viditeľné, považuje za legitímne, nemá problém ich financovať a pritom zdanlivo bojovať proti korupcii! Najznámejší a najväčší korupčník sveta! K takýmto priateľom sa hlási Martin Milan Šimečka, syn Milana Šimečku, disidenta z obdobia komunizmu a otec europoslanca Michala Šimečku.“ Koniec citácie.

K týmto slovám nie je potrebné ozaj nič dodávať. Z celej mozaiky Sorosovho konania je jasné, že ide o človeka, ktorý chce nastoliť globálnu svetovládu pod vedením USA založenú na neokoloniálnych, liberálnych, čiže chaotických hodnotách, ktoré ani hodnotami v skutočnosti nie sú. A Progresívne Slovensko je Sorosov ťažný kôň, ktorý má tento cieľ na Slovensku splniť. Preto Michal Šimečka i celé Progresívne Slovensko odmieta všetko, čo nie je v súlade s ich (rozumej Sorosovým klanom) videním sveta.

Soros sa svojou špinavou prácou vôbec netají. Jeho skazenú morálku vystihujú jeho slová: „Všetko to, čo rozdeľuje ľudí a ničí morálne hodnoty národa, je to správne. Potom je táto krajina moja“.

Progresívci majú pochybný volebný program, ktorého niektoré ustanovenia sú v rozpore s Ústavou SR. Nepripúšťajú žiadnu inú debatu, žiadny iný názor. Ich stanoviská a vyjadrenia sú „jediné správne“ a všetci ostatní s iným názorom sú „nepriatelia štátu“. Pre Slovensko ide o nebezpečnú stranu, ktorá v prípade volebného úspechu bude ešte horšia ako mafiánsky dvojzáprah Matovičovej a Hegerovej vlády. 

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) https://zemavek.sk/progresivne-slovensko-nevolim-preto-lebo-slovensko-milujem/

(2) Progresívne Slovensko na politickú scénu Slovenska nepatrí; blog.hlavnespravy.sk; 10.8.2023

(3) Zapriahnutí v Sorosovom chomúte; pv-zpko.sk

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár