Trápne Trubanove výhovorky

Tagged With: , , , Add Comment

Predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban má problém, a s ním celá jeho strana. Najprv sa pohŕdavo vyjadroval o pracujúcich ľuďoch, ako o „robošskej sekte“. Potom na prednáške pred študentmi obhajoval konzumáciu drog prirovnávaním podnikania k zážitkom na „tripe“. To upriamilo pozornosť na jeho narkomanskú minulosť. Spočiatku tvrdil, že len raz v živote fajčil marihuanu. Neskôr sa priznal, že ju fajčil viackrát a vyskúšal aj LSD. Ešte sa to snažil marketingovo otočiť vo svoj prospech, keď tvrdil, že ako „nový politik“ si je ochotný priznať svoje chyby a prešľapy. Potom sa však na verejnosti objavil záznam z minulosti, na ktorom Truban hovorí, že potrebuje predať „5 gramov bieleho“.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Situáciu komentuje aj politológ Roman Michelko:

Politik, podozrivý z dílerstva drog, by mal v normálnej demokracii odstúpiť. Truban sa však snaží vyviniť trápnym PR videom, kde ho zastaví policajt a upozorňuje ho, že mu nesvieti zadné svetlo, pričom dodá: „Oni sú nervózni, preto na vás vyťahujú tie špinavosti.“ Video si môžete pozrieť tu:

 

Marián Benka
Po predchádzajúcom pôsobení v rôznych tituloch ekonomickej tlače som napokon prešiel do redakcie Zem a Vek. Jednak preto, že som sa dostával k čoraz viac informáciám o pravej podstate a neudržateľnosti súčasného ekonomicko-politického systému. Jednak vďaka môjmu záujmu o prírodné duchovno, alternatívy všetkého druhu a vývoj spoločnosti ako takej.

Pridaj komentár

  & Časopis