Trápne Trubanove výhovorky

Foto: Youtube

Predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban má problém, a s ním celá jeho strana. Najprv sa pohŕdavo vyjadroval o pracujúcich ľuďoch, ako o “robošskej sekte”. Potom na prednáške pred študentmi obhajoval konzumáciu drog prirovnávaním podnikania k zážitkom na “tripe”. To upriamilo pozornosť na jeho narkomanskú minulosť. Spočiatku tvrdil, že len raz v živote fajčil marihuanu. Neskôr sa priznal, že ju fajčil viackrát a vyskúšal aj LSD. Ešte sa to snažil marketingovo otočiť vo svoj prospech, keď tvrdil, že ako “nový politik” si je ochotný priznať svoje chyby a prešľapy. Potom sa však na verejnosti objavil záznam z minulosti, na ktorom Truban hovorí, že potrebuje predať “5 gramov bieleho”.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Situáciu komentuje aj politológ Roman Michelko:

Politik, podozrivý z dílerstva drog, by mal v normálnej demokracii odstúpiť. Truban sa však snaží vyviniť trápnym PR videom, kde ho zastaví policajt a upozorňuje ho, že mu nesvieti zadné svetlo, pričom dodá: “Oni sú nervózni, preto na vás vyťahujú tie špinavosti.” Video si môžete pozrieť tu:

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply