Trestné oznámenie namiesto podpory. Za liek proti covidu hrozí prof. Stöckerovi väzenie

· Čas čítania: 3 min.

Spor medzi profesorom medicíny v Lübecku, Winfriedom Stöckerom a úradmi činnými v trestnom konaní pokračuje. Sedemdesiatštyriročný muž je obvinený z výroby antigénov Sars-Cov-2 a z ich podávania sebe a iným ľuďom bez úradného súhlasu.

Profesor Stöcker žije vo nemeckom Šlezvicko-Holštajnsku, v obci menom Gross Gronau. Založil a prevádzkoval firmu EUROIMMUN, ktorú pre tromi rokmi predal za viac ako miliardu eur. A pretože je úspešným vedcom v oblasti virológie a antigénov, s potrebným vybavením a dostatkom prostriedkov a spolupracovníkov, pustil sa do vývoja protilátok proti koronavírusu. Úspešne. Vyvinul prípravok dodávajúci telu rovno hotové antigény. 

Svoj preparát vyskúšal okamžite najskôr na sebe, rodine a potom na dobrovoľníkoch z radov spolupracovníkov. Toto očkovanie malo neuveriteľné výsledky, bolo takmer bez vedľajších účinkov a mimoriadne účinné. Viac ako 90% ľudí si vytvorilo ochranné protilátky vo vysokých koncentráciách. Následne Stöcker nadviazal kontakt s vynálezcom PCR testov na Covid-19 Christianom Drostenom, hlavným virológom berlínskeho Charité (nemocnice, ktorá zachránila Navalného z otravy novičokom) a ďalším virológom Hendrikom Streeckom a požiadal ich o preskúmanie v laboratóriu. Virológovia vykonali takzvané neutralizačné testy, ktoré potvrdili, že imunizácia funguje. Nasledovalo testovanie na dobrovoľníkoch z radov kolegov, celkom na 100 osobách – 97 z nich je teraz preukázateľne imúnnych proti koronavírusu. „Je to naozaj veľmi vzrušujúce,“ komentoval profesor úspech antigénu.

Medikament je v práškovej forme. Podľa objaviteľa možno liek vyrábať veľmi ľahko na úplne bežnom chemickom zariadení. Počas niekoľkých mesiacov možno pokryť celonemeckú potrebu. Pre aplikáciu nie sú potrebné žiadne očkovacie strediská, zvládli by to bežní obvodní doktori. A do dvoch troch mesiacov by bolo po pandémii.

Úspech to bol, ale len do chvíle, keď kontaktoval Inštitút Paula Ehrlinga, ktorý je zodpovedný za schvaľovanie vakcín a biomedicínskych liekov, aby im predložil svoje ohromujúce výsledky. Odpoveďou však bolo trestné oznámenie.

Je obvinený, že bez náležitého POVOLENIA vyrobil antigén proti koronavírusu a následne ho aplikoval sebe a ďalším osobám.

„Existuje podozrenie, že v tomto prípade prebehlo klinické skúšanie s experimentálnym liekom bez získania potrebných súhlasov,“ uvádza sa v úradnej listine.

Dokonalá Hlava XXII !!!

Máte objav, bezodkladne potrebný, hotový, ľahko vyrobiteľný, distribuovateľný a aplikovateľný, dá sa skladovať v obyčajnej chladničke a…nie je vôľa na jeho presadenie. Prečo asi?

Po ďalších naťahovačkách profesor na presadenie antigénu rezignoval a rozhodol sa zverejniť recept na jeho výrobu na internete, bez nároku na odmenu. Teraz dúfa, že sa nájde spoločnosť, ktorá zaháji výrobu a prinesie svetu produkt, ktorý sa jemu presadiť nepodarilo.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Anti-Corona-Rezept sorgt für Streit – was steckt dahinter?, Der Nordschleswiger, 6.3.2021

2./ Chceš sa dostať iste do basy? Vynájde prostriedok proti covidu, ktorý by potreboval celý svet! Slobodný vysielač, 8.3.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár