Trump a USA sú zrejme Zem&Vek pozitívni

Houston, máme problém!“ Toto hlásenie v rádiovom spojení medzi vesmírnou stanicou Apollo 13 a základňou sa stalo medzinárodným sarkastickým synonymom pre novovzniknutý a nepredvídateľný problém. Tentokrát sa zameriame na verejné vyhlásenia prezidenta USA, ktoré pre liberálne zmätený košiar vyznievajú ako „konšpiračné teórie“ zo Zem&Vek. Komu budú teraz posielať reporty a správy o našej kritike zahraničnej politiky USA?

Úplne odhliadnime od toho, či Donald Trump klame, je len preprogramovanou figúrkou z dielne „deep state“, nič nezmení a rozpráva len to, čo chcú ľudia počuť, aby všetko v pozadí mohlo pokračovať zotrvačnosťou ďalej. V tejto úvahe nie sú žiadne ambície kohokoľvek obhajovať a súdiť. Chceme vám priniesť dôkazy o totálnej zmene rétoriky v Bielom dome a s trochou uštipačného zveličenia konštatovať, že Trump musí byť predplatiteľom Zem&Vek. Potvrdzovať by to mohli jeho autentické slová k americkému národu pred voľbami do Kongresu:

Toto nie je iba ďalšie štvorročné volebné obdobie. Ide o križovatku v dejinách našej civilizácie. Kam pôjdeme, určíme my, ľudia, obnovíme kontrolu nad svojou vládou. Politický establishment, ktorý sa nás pokúša zastaviť, je ten istý kolektív, ktorý je zodpovedný za naše katastrofálne obchodné dohody, masívnu ilegálnu imigráciu a ekonomickú a zahraničnú politiku vysávajúcu našu krajinu. Pre nich je to vojna. A v nej pre nich neexistujú žiadne hranice. Toto je boj o prežitie nášho národa. Verte mi. Tieto voľby určia, či sme slobodný národ, alebo žijeme len v ilúzii demokracie, ktorú v skutočnosti kontroluje malá hŕstka globálnych záujmových skupín manipulujúcich systémom – a systém je zmanipulovaný. Takáto je realita. Vy to viete, oni to vedia, ja to viem a skoro celý svet to vie. Establishment a jeho mediálny nástroj udržuje kontrolu nad týmto národom prostriedkami, ktoré sú veľmi dobre známe. Každého, kto spochybní ich postavenie, označia ako sexistu, rasistu, xenofóba a morálne pokriveného.“

Autor: Tibor Eliot Rostas

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://bit.ly/kupit-online-zemavek-februar-2019

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár