Udavač Sibyla vstupuje do straníckej politiky

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Facebook

Pavel Sibyla zverejnil na svojom facebookovom profile status s názvom PREČO IDEM DO POLITIKY. Píše v ňom: „Politika ma zaujímala už v mladosti. Asi preto, že je o ideáloch. Spravodlivosť, sloboda, rovnosť… K mladosti ideály akosi patria. Asi som ešte dostatočne nezostarol, lebo stále verím, že Slovensko raz môže byť spravodlivý štát, ktorého občania majú rovnakú šancu slušne sa uživiť poctivou prácou. Aj preto som sa rozhodol vstúpiť do politiky a pridať sa k Progresívnemu Slovensku.“
Celý status si môžete prečítať tu:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=714525635566471&id=203137776705262

Áno, ide o toho Sibylu, ktorý pôsobil najprv ako redaktor týždenníka Trend, potom ako poradca prezidenta Kisku a napokon ako riaditeľ „nezávislej“ nadácie Zastavme korupciu, financovanej Miroslavom Trnkom, spolumajiteľom Esetu, ktorý podporuje aj Denník N a kandidatúru Roberta Mistríka na prezidenta. A zároveň toho Sibylu, ktorý „spontánne“ udal Tibora Eliota Rostasa za citovanie štúrovcov, na základe čoho Rostasa a jeho rodinu prepadlo zavčas rána po zuby ozbrojené policajné komando.

Do diskusie pod spomínaným statusom prispel komentárom aj Michal Koróni, brat Borisa Koróniho zo Slobodného vysielača. Napísal: „Pán Sibyla, pevne verím, že politicky neuspejete, rovnako ako Progresívne Slovensko. Ľudia ako vy, ktorí posielajú na svojich názorovych oponentov (Tibor Eliot Rostas) NAKU s automatickymi zbraňami, ktorými mieria na jeho osobu a jeho rodinu, patria do inej inštitúcie, určite nie do parlamentu.“

Ľudia, ktorí si robia kariéru na udávaní, patria do Ilavy, nie na funkcie, ktoré by sme v prípade ich zvolenia platili z našich daní. Už dnes je nad slnko jasné, že strana Progresívne Slovensko je liahňou toho najhoršieho odpadu na čele s kriminálnikom a prostoduchým politickým analfabetom Kiskom. Sibyla s imidžom pedofila z bývalaj NSR sa skôr ako politike bude musieť pred súdom venovať svojmu trestnému oznámeniu na Rostasa. V prípade, že neuspeje, čaká ho všetko iné, len nie politická kariéra (ktorú však tak či tak v drvivej väčšine robia podobní devianti, mafiáni, drogovo závislí a psychopati).

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

2 Responses

  • Ak veri v spravodlive Slovensko, mal by sa dat zavriet za udavacstvo, pretoze to by bol spravodlivy trest. Neznasam farizejov a pomylencov ktori sa hraju na svatych. Do politiky idu len ludia, ktori vo svojej podstate nie su demokrati, pretoze inak by im bolo divne, ze musia ist do politiky, aby mohli uplatnovat nejaku moc. Mne ukrutne vadi, ze na to, aby som mohol vyjadrit svoj postoj alebo nejako prispiet k rozhodovaniu o mojej krajine, by som musel ist do politiky!

Pridaj komentár