Únosy, mučenie a vraždenie detí v čiernych rituáloch

Ilustračný obrázok: Archív

Robert David Steele je bývalým agentom špeciálnych operácií americkej Centrálnej spravodajskej služby a spoluzakladateľom Námornej spravodajskej služby – Marine Corps Intelligence Activity. Zaoberá sa pátraním po informáciách, ktoré svedčia o kriminálnych živloch vo vládnych štruktúrach a iných vysokých úrovniach spoločnosti. Bojuje proti obchodovaniu s ľuďmi a zneužívaniu detí, v ktorom sa angažujú globálne elity. Steel sa 16. apríla 2018 zúčastnil na zasadnutí Medzinárodného tribunálu pre prirodzenú spravodlivosť vo Westminster Hall v Londýne.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Poukázal na to, že nejde len o únosy detí, ale aj o ich plodenie s cieľom obchodovania s nimi. Priamo v Spojených štátoch sú rodiny, kde sa rodia deti na predaj. Ich pôrod sa nikde nehlási, nemajú rodné listy, a keď ich predajú, nikomu nebudú chýbať, ak ich zabijú. Do USA sa dovážajú aj deti bez dokladov z iných krajín. Nejde len o ich sexuálne zneužívanie pedofilmi, ale aj o mučenie. Pri mučení sa získava detská krv s vysokým obsahom adrenalínu, používa sa pri satanistických rituáloch. Mnoho detí potom usmrtia, či už ide o „obyčajné“ vraždenie úchylných jedincov alebo o rituálne vraždy v rámci čiernych náboženských obradov.

Autor: Marián Benka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár