UPOZORNENIE. SLNIEČKÁRI ŠÍRIA NEHANEBNÝ HOAX O HARABINOVI

Foto: archív
Pravda je taká, že sudkyni Laukovej odobral nemocenské 18 členný senát a mala úraz. Ale slniečkári chcú spojiť jej smrť s Harabinom. Už to naozaj vyzerá tak, že za všetko môže Putin a Harabin.
Nechcel som sa veľmi k tejto téme vyjadrovať, nakoľko p. Lauková je už, bohužiaľ, po smrti, ale spájanie mojej osoby s jej smrťou je už skutočne za hranicou všetkého únosného.
Úvodom musím primárne uviesť, že p. Laukovú som osobne nepoznal, nikdy som sa s ňou nestretol a neprišiel ani do kontaktu. Pracovali sme každý na inom súde a preto na to nebol dôvod. Jednoducho povedané, neexistuje žiadna motivácia, aby som mal dôvod byť voči nej akokoľvek zaujatý.
Prvýkrát som sa s jej menom stretol, keď na Súdnu radu prišiel návrh predsedníčky Okresného súdu Bratislava I, aby pani Laukovej boli odňaté príplatky k nemocenským dávkam z dôvodu účelovosti jej práceneschopnosti. Z predložených dokumentov a vyjadrení vyplynulo, že sudkyňa Lauková sa mala účelovo vyhýbať návratu do práce, ktorý podmieňovala zaradením len do trestného oddelenia (predtým ju preradili do civilného oddelenia), čím mala účelovo a nedôvodne predlžovať vlastnú práceneschopnosť. Súdna rada, ako kolektívny orgán zložený z 18 členov, rozhodla o odobratí príplatku k nemocenským dávkam počas práceneschopnosti sudkyne Laukovej. Nešlo o moje individuálne rozhodnutie, ale o kolektívne rozhodnutie celej Súdnej rady.
Záverom je potrebné doplniť veľmi podstatnú okolnosť, ktorú niektorí novinári účelovo zamlčujú, aby ma pošpinili a neváhajú zájsť až tak ďaleko, že ma spájajú so smrťou p. Laukovej. Pani sudkyni Laukovej sa až po uvedenom rozhodnutí Súdnej rady bohužiaľ prihodil nešťastný úraz, následkom ktorého upadla do kómy a neskôr zomrela. Nešlo o dôsledok choroby resp. diagnózy pre ktorú bola práceneschopná počas rozhodovania Súdnej rady o odňatí príplatku k nemocenským dávkam.
Je zrejmé, že ani ja, ale ani Súdna rada žiadnym spôsobom neprispeli resp. nebodaj nespôsobili smrť p. sudkyne Laukovej, nakoľko tá nastala ako dôsledok nešťastnej udalosti – úrazu. Je mi ľúto každej ľudskej bytosti a je hyenizmus spájať mňa s nešťastnou smrťou p. Laukovej, s ktorou nemám nič spoločné.
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply