Urazený Matovič čiastočne odhalil pravdu o progresívcoch

· Čas čítania: 2 min.

Za slušné Slovensko financovali ľudia, o ktorých sme si mysleli, že sú občianska iniciatíva… Následne sa ukázalo, že robí skrytú podporu a kampaň kandidátom Progresívneho Slovenska a strany Za ľudí Andreja Kisku… Lebo len títo ľudia mohli vystupovať na pódiu, z politikov tam mohol vystupovať len Andrej Kiska, ktorý bol evidentne opozičným prezidentom, a, bohužiaľ, štyri dni po smrti Kuciaka naďalej lyžoval v Rakúsku… Títo ľudia, ktorí hovoria, že bojujú za slušné Slovensko, neslušne klamali.“
Igor Matovič

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Predseda OĽaNO len potvrdil to, čo dlhodobo tvrdí alternatívna scéna. Ostro zaútočil na tzv. slušných ľudí, ktorí lajkujú Zomri a vulgárne nadávajú každému, kto nie je liberál. Médiá, progresívci a marketingové agentúry reagovali na Matovičove odhalenia panikou. Najskôr na neho spustili útok, neskôr sa pokúsili o zmier.

Je nepochybné, že Igor Matovič vidí za oponu, lebo sa dlhodobo angažuje v hnutí proti Smeru, ktoré rozpútalo svoju činnosť intenzívnejšie po smrti Jána Kuciaka. Lenže potom progresívci hodili Matoviča cez palubu. V rozhovore to nepriamo priznali traja maskovaní mladíci s tričkami priania smrti, ktorí sa prezentovali na festivale Pohoda. Štiepenie prozápadnej opozície začalo už vznikom Progresívneho Slovenska a Spolu a zavŕšil ho vznik Kiskovej strany. Ešte skôr však Matovič odišiel zo SaS a založil OĽaNO. Od Matoviča neskôr odišiel Alojz Hlina, ktorý sa dnes so svojím KDH spája s progresívcami. Matovič sa neskôr zbavil Heleny Mezenskej, pretože hlasovala proti logistickému centru NATO. A nedávno ho opustila Veronika Remišová.

Autor: Ondrej Červeník

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár