US ambasáda opäť odmietla dialóg so ZEM&VEK

V súvislosti s vyostrovaním situácie na medzinárodnej úrovni akými sú opatrenia v Sýrii ale aj znásobujúci sa tlak voči Rusku (vyhosťovanie diplomatov)  sme spravili rozhovor s veľvyslancom RF na Slovensku. Aby sme priniesli vysvetlenie z druhej strany, požiadali sme o rozhovor aj amerického veľvyslanca. V odpovedi máte objasnený výklad demokracie na americký štýl. Položme si teda úplne prozaickú otázku: kto má dlhodobý záujem o pokojný dialóg a výmenu názorov, a kto to odmieta?
„Veľvyslanectvo USA odmietlo túto žiadosť o rozhovor s veľvyslancom. Sme veľmi dobre oboznámení so Zem a Vek a jeho on-line verziou.
Zem a Vek publikuje konšpiračné teórie; dezinformácie; a antisemitskú,
extrémistickú a rasistickú propagandu. Veľvyslanectvo USA sa nebude združovať
s médiami, ktoré sa snažia skôr šíriť nenávisť a dezinformáciu
než informovať verejnosť a prispieť k faktickej diskusii.
S pozdravom,
Griffin Rozell
hovorca
Veľvyslanectvo USA, Bratislava“

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • To nie je nehorazna odpoved, to je chucpe odpoved! Ked robite rozhovor, tak sa zdruzujete – to ste nevedeli? Sudcovia sa zdruzuju s vrahmi a kriminalnikmi, lebo sa s nimi rozpravaju na sude! Zbohom zdravy rozum… Mimochodom – cakali ste nieco ine?

Pridaj komentár