USA: Po vakcíne proti chrípke do 30 úmrtí ročne, po covidovej viac ako 4 000 úmrtí

Foto: Shutterstock

124 miliónov Američanov je dnes plne zaočkovaných proti covid-19. K 30. aprílu federálny systém nahlasovania nežiaducich účinkov VAERS eviduje 3 837 úmrtí krátko po očkovaní. To je viac, ako zomrelo po všetkých vakcínach spolu za 15 rokov v období 1997 a 2013.

Očkovací program proti covid-19 pritom beží len 5 mesiacov. Vakcíny sa tiež ukazujú oveľa nebezpečnejšie ako vakcíny proti chrípke. Dr. Peter McCullough, expert z Texasu známy svojim svedectvom pred Kongresom, uvádza, že v priemere ročne po očkovaní proti chrípke zomiera 20-30 osôb, pričom každý rok podstupuje očkovanie proti chrípke až 195 miliónov Američanov. Už aj z tohto porovnania vakcíny vychádzajú podstatne nebezpečnejšie. Pritom viacerí americkí lekári uvádzajú, že majú problém nahlásiť nežiaduce účinky do online systému.

Dr McCullough, jeden z najrenomovanejších odborníkov, už viackrát poukazoval na politický problém, že bezpečná liečba bola potlačená a cenzúrovaná. Jediné pandemicky korektné riešenie mali byť vakcíny, ktoré sa ukazujú byť značne nebezpečné.

Televízia FoxNews ich porovnala s očkovacím programom v roku 1976 proti prasačej chrípke. Americká vláda zaočkovala 45 miliónov ľudí a program zastavila, keď sa zistilo len 53 úmrtí. Dnes je úmrtnosť 7 000% vyššia než po vakcíne proti prasačej chrípke, ktorá sa považovala za príliš riskantnú.

Video: Dr. Peter McCullough alternativne tu.

Medzi mŕtvymi sú aj dve 15-ročné osoby a jedna 16 ročná. 16 tisíc ľudí nahlásilo vážne poškodenia a postihnutia po očkovaní proti covid-19. Miera nahlasovania nežiaducich účinkov liekov a vakcín je v USA všeobecne udávaná medzi 1 a 10%. Aj z faktu, že do tzv. V-safe programu, ktorý sa cez mobilnú aplikáciu denne pýta na nežiaduce účinky očkovaných, sa do konca marca 2021 prihlásilo len 6,4% zaočkovaných.

Vakcíny stále nemajú riadne schválenie, sú len podmienečne a zrýchlene uvedené s núdzovou autorizáciou.

McCullough zdôrazňuje, že v klinických skúškach obe skupiny – zaočkovaní aj placebo – mali len mieru nakazenia len menej ako 1%, čo je tak nízka miera, aká je len možná, čo sa tyká rizika a ohrozenia. To znamená, že dopad na verejné zdravie je menej ako 1%, inými slovami nevýznamný. Upozorňuje, že v rôznych krajinách teraz vidíme až 60% aktívnych covid prípadov práve medzi plne zaočkovanými, čo potvrdzuje aj jeho skúsenosť z lekárskej praxe.

Dnes vládni odborníci krčia plecia tak v USA ako aj v EÚ. Európska databáza nežiaducich účinkov vykazuje už vyše 10 tisíc prípadov úmrtí.

AUTOR: Ing. Jana Ray Tutková, M. A. je ekonómka s postgraduálom z európskej politiky, ktorá vedie Centrum pre bioetickú reformu

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár