USA vyvíja na Ukrajine biologické zbrane, schopné zacieliť na jednotlivé etniká, tvrdí kandidát na prezidenta Kennedy

Kandidát na prezidenta USA Robert F. Kennedy / Foto: John Lamparski/Getty Images

Demokratický kandidát na prezidenta USA Robert F. Kennedy Jr. túto tému otvoril počas večere v New Yorku, keď sa už mimo oficiálny záznam rozprávali o Covide.

Zároveň vyhlásil, že vírus Covid-19 cieli najmä na belochov a černochov, zatiaľ čo najviac imúnnymi skupinami sú Číňania a Židia. „Nevieme, či bolo úmyslom, že sa vírus zameriaval na nejaké etnické skupiny. Vieme ale, že Čína minula stovky miliónov dolárov za vývoj etnických biologických zbraní, aj my vyvíjame etnické biologické zbrane,“ tvrdil. “Zhromažďujú ruskú DNA. Zhromažďujú čínsku DNA, aby sa mohli zamerať na ľudí podľa rasy,“ povedal prezidentský kandidát na videu.

 

Varoval tiež pred ďalšími hroznými biologickými zbraňami, ktoré sa pripravujú s „50 % úmrtnosťou na infekciu“, vďaka čomu by COVID-19 „vyzeral ako prechádzka v parku“.

Stále viac odborníkov sa zhoduje, že COVID-19 bol spôsobený človekom a unikol z laboratória vo Wu-chane v Číne – neexistuje však žiadny dôkaz, že bol navrhnutý tak, aby ušetril určité náboženské skupiny alebo etniká, a Kennedy neponúkol žiadne štúdie, ktoré by podporili jeho tvrdenia,” napísal New York Post.

Nesmieme však zabúdať na to, že aj umelý pôvod vírusu Covid a následný únik z čínskeho laboratória bola, nie tak dávno, len nebezpečná konšpirácia a hoax bez dôkazov. Stále viac sa však ukazuje, že od konšpirácie k pravde vedie len určité časové obdobie.

Ostatní významní demokrati Kennedyho výroky dôrazne odsúdili. „Tieto slová sú hlboko znepokojujúce a chcem jasne povedať, že nereprezentujú názor Demokratickej strany,“ vyhlásil predseda Demokratického národného výboru Jaime Harrison.

„Je ťažké si predstaviť syna, ktorý znectil meno svojho otca viac, než tak urobil RFK Jr. Je to úplný blázon, ktorý by sa k prezidentskému úradu nemal ani priblížiť,“ napísal na Twitter kongresman z newyorskej štvrte Bronx Ritchie Torres.

“Nie nie nie nie nie,” povedala Dr. Monica Gandhi profesorka medicíny a infekčných chorôb na Kalifornskej univerzite v San Franciscu a dlhoročná kritička zatvárania škôl súvisiacich s pandémiou. “Nevidím žiadne dôkazy o tom, že by existoval nejaký plán alebo bioterorizmus, že by sa niekto pokúsil navrhnúť niečo, čo by zneškodnilo určité skupiny.”

Židovské organizácie Kennedyho za jeho výroky kritizovali. Liga proti hanobeniu uviedla: „Tvrdenie, že COVID-19 bola biologická zbraň vytvorená Číňanmi alebo Židmi na útoky na belochov a černochov, je hlboko urážlivé a prispieva k sinofóbnemu a antisemitskému sprisahaniu.”

S tvrdením, že Spojené štáty prevádzkujú na Ukrajine laboratóriá na vývoj biologických zbraní, pôvodne prišlo minulý rok ruské ministerstvo zahraničia. Svetová zdravotnícka organizácia, rovnako ako Úrad OSN pre záležitosti odzbrojovania, však akékoľvek obvinenia, že Ukrajina porušuje medzinárodné dohody zakazujúce výrobu biologických zbraní, jednoznačne odmietli.

V sobotňajšom tweete Kennedy uviedol, že rozhovor na večeri mal byť mimo záznam a že „nikdy, nikdy nenaznačil, že vírus Covid-19 bol zameraný na záchranu Židov“. Skôr povedal, že má na mysli štúdiu, ktorá „slúži ako druh dôkazu koncepcie pre etnicky cielené biologické zbrane“.

Už 18. októbra 2018 Vladimir Putin reagoval na správy gruzínskych predstaviteľov o úniku informácií, že Spojené štáty americké vyvíjajú biologické zbrane a potvrdil, že majú technológiu na vytváranie biologických zbraní, ktoré sa zameriavajú na etnické skupiny.

Uprostred najnovších vyhlásení prezidentského kandidáta USA Roberta F. Kennedyho Jr. medzinárodné kanály telegramu pripomínajú vyhlásenie prezidenta Ruska z roku 2018:

 

Robert F. Kennedy Jr. je synom významného amerického senátora Roberta F. Kennedyho, ktorý bol zavraždený v roku 1968 počas svojej prezidentskej kampane. RFK Jr. je tiež synovcom prezidenta Johna F. Kennedyho, zastreleného v roku 1963 v texaskom Dallase. Momentálne kandiduje na prezidenta USA.

Šesťdesiatdeväťročný enviromentálny právnik Robert F. Kennedy Jr. doteraz nezastával žiadnu volenú funkciu. Do verejného podvedomia sa výraznejšie zapísal už počas pandémie vírusu Covid-19, kedy vystupoval proti povinnému očkovaniu. Bol ostrým kritikom toho, ako vláda riešila pandémiu koronavírusu a jej najvyššieho “odborníka” na infekčné choroby Anthonyho Fauciho.

Kennedy Jr. je dlhoročný skeptik proti očkovaniu. Pred pár dňami zdieľal informácie o tom, že človekom vyrobené chemikálie v životnom prostredí môžu robiť z detí homosexuálov alebo transrodových ľudí a spôsobiť feminizáciu chlapcov a maskulinizáciu dievčat.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) Jon Levine: RFK Jr. says COVID may have been ‘ethnically targeted’ to spare Jews, NewYorkPost, 15.07.2023
(2) USA na Ukrajině vyvíjí biologické zbraně, tvrdí kandidát na prezidenta Kennedy, echo24.cz, 16.07.2023
(3) Ruby Cramer: Robert F. Kennedy Jr. suggests covid was designed to spare Jews, Chinese people, washingtonpost.com, 15.07.2023
(4) Jacqueline Howardová/
Jewish groups denounce RFK Jr.’s false remarks that Covid-19 was ‘ethnically targeted’ to spare Jews and Chinese people, CNN politics, 15.07.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply