USA zrejme vyvíjajú biologické zbrane v Pobaltsku

· Čas čítania: 3 min.
Foto: Shutterstock

Výskyty afrického moru ošípaných (AMO)| vo východnej Európe vytvárajú všeobecný obraz systému, v rámci ktorého USA vyvíjajú biologické zbrane pre tretiu svetovú vojnu, píše korešpondent RIA Novosti a Sputniku Alexander Chrolenko.
Podľa jeho názoru osobitnú rolu v tomto systéme USA udeľujú pobaltským štátom, ktoré vystupujú v roli hlavného vývojového polygónu.
Pre potvrdenie svojho vyhlásenia novinár uvádza celý rad faktov. V súčasnosti v júli 2018 bolo 165 prípadov AMO zistených v Lotyšsku, následkom čoho bolo usmrtených dvadsať tisíc zvierat, čo spôsobilo obrovské straty farmárom.
Okrem toho v Litve navrhujú farmárom, aby úplne prestali s chovom ošípaných, pretože na území štátu bolo už 41 výskytov AMO.
„Podľa názoru Chrolenka sú tieto výskyty veľmi paradoxné, pretože vírus AMO sa nešíril v severných podnebných podmienkach, a táto vlastnosť vírusu sa nemohla objaviť tak rýchlo za taký krátky čas a mohla byť vytvorená len v laboratornych podmienkach.“
AMO sa takmer súčasne objavil vo viacerých krajinách – Gruzínsku, Ukrajine, Moldavsku, Poľsku, pobaltských štátoch. Novinár spája tento paradox s objavením sa širokej siete biologických laboratórii Pentagónu práve v týchto štátoch východnej Európy.
Podľa jeho názoru USA rozpracovávajú a skúmajú vplyv najnovších druhov vírusov na ľudí v rôznych regiónoch – priamo alebo sprostredkovane prostredníctvom AMO a znižovaním poľnohospodárskej bezpečnosti.
Vlády týchto štátov nemajú ani tušenie o konečných výsledkoch biologických výskumov Pentagónu. Výskumy v nebezpečných oblastiach sú rozmiestnené v rôznych laboratóriách a štátoch, kompletný výskum sa zhromažďuje v Centre biologického výskumu Pentagónu – vo Fort Detrick na území USA, píše Chrolenko.
Okrem toho, dodáva novinár, na území pobaltských štátoch národné systémy epidemiologického dozoru sa prevádzajú na americké normy.
„Údaje z elektronických systémov zberu údajov, spracovanie, zálohy údajov a informácie o každom podozrivom prípade ochorenia sa posielajú do USA.“
Chrolenko taktiež predpokladá, že časom počet a nebezpečenstvo biologických incidentov bude rásť, pretože takéto biotechnológie umožňujú maximálne zefektívniť proces čistenia životného priestoru, zjednodušiť boj o prírodné zdroje planéty a tiež zabezpečia obrovské zisky výrobcom vírusov.
Zdroj: http://rusvesna.su/news/1534052312
MMM
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva,

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár